Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

2.4.U11: přesvědčivá vítězství v MohelniciEva Drábková

Poslední zápasy v dívčí části soutěže odehrály nejmladší minižačky v Mohelnici. Na zápas jsme neodjížděly v plné sestavě, přesto byly oba zápasy dost jasnou záležitostí.

13.4.Juniorky zahájily play off s BA Sparta vítězněUPO - BAS 70:55, 1.kolo | Juniorky se nedaly překvapit dobrou obranou soupeřek a po vyrovnané první půli dokázaly přesvědčivě zvítězit a vykročit tak za svým cílem - kvalifikací o extraligu.
15.4.St. mini si připsaly svá poslední 2 vítězství v OP v Šumperku O. ZatloukalPrvní zápas připomínal chodecké závody, ten druhý basketbal.
16.4.Juniorky s pořádnou ostudou UPO - BAS 76:79, 2.kolo | Juniorky nepotvrdily své ambice v co nejkratším čase porazit BA Spartu a postoupit do kvalifikace o extraligu. Zopakovaly podzimní výbuch s Kolínem a prohrály s mladou, ale velice perspektivní sestavou BA Sparta o tři body. Série se tak přesouvá do Prahy, kde musíme bezpodmíněčně alespoň jednou zvítězit.
16.4.Ženy zakončily letošní sezonu extra výkonemSTR - UPO 69:82, 5.kolo | Poslední čtvrtina závěrečného zápasu letošní ligy žen vyšla našim holkám náramně! I v značně zredukované sestavě v posledních deseti minutách zápasu převálcovaly Strakonice 34:11 a zaslouženě vyhrály.
24.4.Starší minižačky SK UP Olomouc ve finálové „dvanáctce" republikyO. ZatloukalJe to necelý rok, kdy se začali dávat věci v kategorii 99/00 do pohybu a k domácím hráčkám ročníku 99 (Horká, Krejčířová, Poštolková, Erbenová) a některým 2000 se postupně přidávaly (ve spolupráci s okolními kluby) další hráčky...