Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2007 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.12.Mladší žačky čtvrtéMladší žačky SK UP obsadily na turnaji v Hradci Králové krásné čtvrté místo, když porazily Sokol Nusle, Sokol Hradec Králové "95", ale podlehly Slovance DHL a Pelhřimovu. Až za našim družstvem se umístila ligová Kroměříž, nebo Aritma Praha. Holky potvrdily, že patří k širší republikové špičce. Škoda, že nedostatek vlastních hráček nutí trenéry nasazovat "vypůjčené" z jiných oddílů, které zatím nejsou s kmenovými hráčkami sehrané a mnohé kombinace tak končí nezdarem. Popřejme našim děvčatům i jejich posilám, aby se pilným tréninkem co nevíce stmelily a v příštím roce si zajistily svoji první účast v žákovské lize, kam bezesporu patří.
27.12.Mladší žačky v HradciMladší žačky SK UP překvapivě dobře vstoupily do velmi kvalitně obsazeného turnaje v Hradci Králové. V základní skupině porazily Sokol Nusle 54:38, Sokol Hradec Králové "95" 66:47 a o první místo ve skupině se utkají dnes večer se Slovankou Praha.
12.12.MS 2010 v ČRPořadatelem příštího mistrovství světa basketbalistek bude v roce 2010 Česká republika. Šampionát se uskuteční od 23. září do 3. října v Brně a v Ostravě. Rozhodnutí padlo na dvoudenním zasedání výkonné rady basketbalové federace FIBA v Chicagu. Původně se o pořadatelství mistrovství světa ucházela ještě Austrálie, Francie a Lotyšsko, ale všechny tři země od úmyslu odstoupily, protože nebyly schopny splnit náročné podmínky FIBA.
8.12.SK UP : Kara Trutnov BNaše děvčata si bez větších problémů připsala už čtvrté vítězství v řadě, když porazila Karu Trutnov B 72:53 (22:10, 43:23,56:35). V závěru sice soupeřky stáhly náš náskok z 21 na 12 bodů, ale po oddechovém čase naší lavičky se holky trochu probraly z letargie a vítězství udržely.
7.12.Nejmladší minižačkyDnes nastoupily naše princezny - nejmladší minižačky - ke svému prvnímu soutěžnímu utkání v životě. S městským rivalem OSK sice prohrály 4 : 67, ale všichni doufáme, že se nenechaly prvním neúspěchem odradit a v budoucnu nám budou dělat jen samou radost. Přejeme jim hodně vítězství a krásných basketbalových zážitků!
7.12.Nejmladší minižačkyAni druhý opravdový zápas nebyl pro naše nejmenší naděje vítězný, ale už bylo patrné zlepšení, i košů bylo víc a těch obdržených naopak méně. V druhém zápase s OSK prohrály naše děvčátka 6 : 57. Nevadí, příště to bude zase o kousek lepší!
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
74%
 

 
7%
 

 
4%
 

 
7%
 

 
7%
 
 

Počet hlasujících: 27

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS