pondělí 19.11.2007 | J. Kohoutová

Starší dorostenky odehrály své další dva zápasy

TJ Šumperk - SK UP Olomouc 78 : 64 (20:10, 25:5, 16:22, 17:27)

Kristýna 17 (10/5), Nela 14 (7/4), Katka 12 (8/4), Bára 6 (5/4), Janča Kalábová 5 (2/0), Martina 4, Terka Růžičková 2, Kony 2 (6/0), Kubi 1 (2/1), Adéla 1 (2/1), Monika, Verča, TH celkem 42/19 !!

Výsledek 1.poločasu 45 : 15 v náš neprospěch je bez komentáře; 2.polovina utkání nasazení v obraně, ale bohužel ne vždy všech pěti hráček na hřišti, a tím i vytváření střeleckých pozic v útoku s dobrým zakončováním, slušným doskokem, který nám chyběl i přes výškovou převahu v 1.polovině utkání. V sobotu s námi odehrály poslední utkání Kony a Adéla, které tímto utkáním ukončily své basketbalové působení v družstvu, a nás všechny ostatní teď čeká práce na změně herního systému. Zvládneme a dnes už bývalým spoluhráčkám přejeme pohodu ve všem, co mají v plánu.

BK Studánka - SK UP Olomouc 83 : 60 (19:21, 21:12, 21:13,22:15)

Martina 18 (6/4), Katka 12 (5/2), Bára 12 (2/2), Kristýna 7, Janča Kalábová 7 (2/1), Jana Opálková 2, Nela 2 (2/2), Jitka, Monika, Verča, Terka Růžičková, TH celkem 17/11.

I když to podle výsledku nevypadá, tak z naší strany bylo oproti sobotě utkání velmi dobré v obranné i útočné činnnosti, kdy se dařil konečně i rychlý protiútok - toto platí zejména pro 1.poločas. V druhé polovině utkání jsme se chybami v obraně a hlavně při doskoku pod oběma koši připravili sami o lepší výsledek. V nasazení a chuti hrát nelze nic vytknout, chyběli nám sobotní body Kristýny a Nely, bodově se prosadila Martina, která poprvé v sezóně zahrála tak, jak si to všichni představujeme a teď už to tak určitě bude standard.