Starší žačky na prahu historického úspěchu!

11.10.2008 | Redakce

Starší žačky na prahu historického úspěchu! Naše starší žačky si přivezly z Velkého Meziříčí vysoké vítězství. Po vyrovnaném úvodě, kdy domácí hráčky vedly o 4 body, zlomily naše holky odpor soupeřek a již ve druhé čtvrtině rozhodly.

4.kolo, 11.10.2008
BK Velké Meziříčí - SK UP Olomouc  31:64  (9:15, 6:21, 3:17, 13:11)
Rozhodčí: . Fauly: -27 . Trestné hody:26/7 . Diváci:52 .
BK Velké Meziříčí:
SK UP Olomouc: Lachnitová 20 - TH 13/4, Burzová 14-2/0, Cvešperová 8-2/0, Janoutová 7-1/0, Murgašová 5-2/1, Tomášková K. 4-2/0, Tomášková A. 4, Husičková 2-2/2, Šálková 0-2/0, Kohoutová, Šťásková, Válková

Komentář k zápasu

V 1.utkání 2.kola baráže o ŽL naše děvčata uspěla. Splnila beze zbytku úkol, který si před zápasem vytýčila, a s klidem tak mohou očekávat domácí odvetu. Na začátku jim však trvalo skoro celou čtvrtinu, než se vyznala v množství čar v jinak nádherné multifunkční tělocvičně, než přepnula na provozní teplotu a zlomila odpor soupeřek. Ty i bez své základní hráčky zahrály solidně, ale šířce naší lavečky a stálému tlaku střídajících hráček už pak nedokázaly vzdorovat. Naše holky utkání odpracovaly, i když výkonem zůstaly za svým letošním vrcholem proti SBŠ Ostrava. To bylo dáno i sestavou, jelikož po poločase už většinu času hrály holky, která potřebovaly „ostré" minuty v soutěžním utkání bez pomoc lídrů týmu. Celkově jsme však stále hodně chybovali v týmové obraně. Vždy se našly 1-2 hráčky, kterým se nechtělo v pravý okamžik zabrat, a tak jsme dostávali laciné koše. Nejlepší hráčkou byla Burzová - hrála bez chyb, soustředila se výhradně na utkání a dala do něj spoustu energie. Jestliže ona dokáže vyběhnout do RP a zakončit, co na to říkají spoluhráčky, které teprve za ní dobíhají na půlku, když malá Gába je už zpátky v obraně ? Respektujeme, zřejmě jsou unavené, na lavečce je náhrada...