Starší dorostenky v Ostravě neúspěšné

24.11.2008 | Redakce

Starší dorostenky narazily ve víkendovém dvojkole na ostravské SBŠ. S týmem SBŠ "A" i SBŠ "B" hladce prohrály a zejména výsledek poslední čtvrtiny sobotního zápasu (13:0) je mírně řečeno zarážející.

7.kolo, 23.11.2008
SBŠ Ostrava B - SK UP Olomouc  83:63  (22:20, 27:15, 16:16, 18:12)
SBŠ Ostrava B:
SK UP Olomouc: Nela Svobodová 14, , Kristýna Theimerová 14, Petra Holečková 12 (4/2), Anička Rousová 11 (1/1), Sandra Inochovská 10 (4/3), Iva Melková 2, Erika Boďová, Monika Pospíšilová, Verča Šlégrová, Zuzka Kopecká

Komentář k zápasu

V obou utkáních jsme měli problémy s fyzickou kondicí, což se projevilo jak v obraně - pomalý návrat, minimální obranný doskok, tak i v útoku nedostatečným pohybem a uvolňováním pro přihrávku, nepřesným zakončením z jasných střeleckých pozic. V sobotním utkání po dobře odehrané 1.Q jsme nepřehráli presovou obranu soupeřek (po celém hřišti) a následně několik nevynucených chyb v útoku (přihrávky) rozhodlo o odevzdaném výkonu v 2.poločase. V nedělním utkání, kdy jsme měli vyhrát, jsme se neprosadili proti výrazně mladším soupeřkám díky vlastním chybám.