Boj o špici tabulky - dnes další vítězství

13.12.2008 | Redakce

V zápase prvního s třetím si naše děvčata splnila povinnost a porazila BA Spartu Praha poměrně hladce 73:52. Zítra se rozhodne o tom, zda získáme na čele náskok, nebo se budeme dál přetahovat s Brnem.

10.kolo, 13.12.2008
SK UP Olomouc - Sparta Praha  73:52  (13:3, 32:23, 57:41)
SK UP Olomouc: Huňková 22(4x3), Horáková 9(1x3,2/2), Kholová 9 (1x3, 2/0), Kalábová 8(2/2), Inochovská 8(2x3), Kleinová 5(2/2), Svobodová G. 5 (2/1), Procházková 4(2/2), Stupňánková 3 (1x3), Drábková, Svobodová N.
Sparta Praha:

Komentář k zápasu

Od začátku nepustily naše hráčky své soupeřky ani na chvíli do vedení. Skvěle nám vyšel úvod, kdy jsme po několika získaných míčích vedli už 8:0 a 10:2. Druho čtvrtinu jsme sice o bod prohráli, ale i tak jsme do přestávky šli s devítibodovým náskokem. Nástup do druhé půle nám hrubě nevyšel. Pražanky stáhly až na rozdíl 4 bodů, ale holky zabojovaly a rychle získaly zpět bezpečný náskok. Střelecky se chytila Ála s 22 body (4 trojky), na palubovce se vystřídaly všechny hráčky z lavičky. Výsledek z Krnova (já ho vím, ale nepovím), kde hrál náš zítřejší soupeř Valosun napovídá, že v nedělním zápase půjde opravdu o všechno. Vítězství nás podstatně přiblíží vysněnému návratu do 1. ligy! Přijďte holky povzbudit a udělat si hlad před nedělním obědem. Začínáme v 10:30h.