Jedna slabá čtvrtina proti šampionkám

5.9.2009 | O.Čoček

Jedna slabá čtvrtina proti šampionkám O pouhých 5 bodů jsme prohráli první čtvrtinu, druhou o přijatelných 10, ale pouhé 4 body ve 3/4 nás připravily o jakékoliv naděje na zázrak v podobě vyrovnaného výsledku s mnohonásobnými šampionkami. V tomto těžkém zápase se poprvé v družstvu žen představila naše největší naděje, teprve patnáctiletá Gabča Lachnitová!

2.kolo, 5.9.2009
SK UP Olomouc - MBK Ružomberok  40:79  (15:20, 26:41, 30:62)
Rozhodčí:Janoušek, Doležal . Fauly:16:19 . Diváci:128 .
SK UP Olomouc: Inochovská, Hůlková 3(1x3), Chodilová 9(6/5) Horáková 4, Svobodová 11(2/1), Stupňánková 1(2/1), Huňková 11(3x3), Chabrečková, Zapletalová, Lachnitová, Kubalová, Šlégrová 1(2/1)
MBK Ružomberok: Chabadová, Novocká, Podešvová, Lukačovičová, Černáková, Švárna, Šimkuláková, Grešnerová, Iriskič, Lalovič