Důležité exilové vítězství žen!

11.10.2009 | O. Čoček

Důležité exilové vítězství žen! V dalším "domácím" zápase hraném v exilu v krásné tělocvičně ZŠ v Litovli podaly naše ženy výborný výkon a bez větších problémů si poradily se soupeřkami z Benešova rozdílem 24 bodů.

5.kolo, 11.10.2009
SK UP Olomouc - BC Benešov  88:64  (25:20, 38:15, 13:17, 12:12)
Rozhodčí: Hecl, Junek . Fauly: 14:20 . Trestné hody:17/11 . Diváci:19 .
SK UP Olomouc: Bičišťová 3(2/1), Hůlková 7(1x3,2/2), Horáková 9(2x3,2/1), Huňková 20(4x3, 2/2), Procházková 6, Pavlíková 2(2/2), Chodilová 8(1/0), Svobodová G. 11(2/1), Stupňánková 2, Zapletalová 3(1x3), Zavázalová 12 (1x3, 2/1), Inochovská 5(1x3, 2/2)
BC Benešov:

Komentář k zápasu

Od první čtvrtiny se holky do soupeřek zakously, od stavu 20:11 ale začali hosté stahovat. Famózní vstup do druhé čtvrtiny ale nenechal nikoho na pochybách, kdo dnes zvítězí. Čtyři trojky během tří minut proložené dalšími osmi body rozhodly o dalším vývoji zápasu. Soupeřky skórovaly až z TH za stavu 43:20.

Druhý poločas už byl z naší strany jen v tréninkovém tempu, přesto hrstka věrných diváků mohla vidět několik velmi vydařených, a to nejen v útoku, ale i obraně. Do tabulky střelkyň se dnes zapsaly všechny hráčky, o 10 trojkových košů(všechny v prvním poločase) se podělilo 6 hráček!

Varováním pro příští zápasy je ale obrovské polevení v koncentraci i nasazení v druhé půli, proti silnějšímu soupeři by se nám to mohlo vymstít.