Kouzlo nových dresů - dvě výhry dorostenek venku

18.10.2009 | J.Stejskalová

Starší dorostenky dostaly v pátek nové dresy (se stejným designem jako předtím ženy, které v nich už 4krát vyhrály) a mimořádně se jim v nich dařilo. Že by kouzlo naší nové dodavatelky dresů?

2.kolo, 17.10.2009
ČEZ Basketbal Nymburk - SK UP Olomouc  44:56  (14:15,12:8,6:18,12:15)
Rozhodčí:Pilný, Macela . Trojky:5 . Trestné hody:22/11 . Diváci: .
ČEZ Basketbal Nymburk:
SK UP Olomouc: Burzová 17 (th 8/4, 1x3), Lachnitová 13(2/1, 2x3), Boďová 11 (4/1, 2x3), Murgašová 7 (6/3), Husičková 6 (2/2), Rousová 2, Skrovná, Vařechová, Cvešperová