Odkazy

Olomoucky kraj

Ospalé panny, aneb první domácí zápas dorkám nevyšel

31.10.2009 | O.Čoček

Snad nízký tlak, snad těžký oběd, možná uspávací prášek v polévce. Těžko hledat důvod výkonu-nevýkonu našich dorostenek v prvním domácím zápase v nové sezoně. Ale horší už to být nemůže (12 bodů za poločas jsme dávali i v přípravce), takže teď se můžeme těšit na zlepšení a potvrzení výher z venkovních hřišť.

4.kolo, 31.10.2009
SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice  42:75  (13:13, 16:16, 4:27, 9:16)
Rozhodčí: Doležal, Štraus . Fauly: 9:12 . Trestné hody: 8/3:7/4 . Diváci:43 .
SK UP Olomouc: Burzová 13(6/2, 1x3), Lachnitová 11(1x3), Murgašová 6, Husičková 5(2/1), Rousová 4, Boďová 3(1x3), Šálková, Tomášková, Cvešperová, Melková, Ševčíková, Skrovná
BK Pliska Studánka Pardubice: Dušková 17, Bílková 13, Chocholoušová 9, Dvořáková 9, Jezdinská 9, Žáková 6, Horáková 5, Stroukalová 3, Hlaváčková 2, Rovenská 2, Květoňová, Jeníčková