První "venkovní" utkání v soutěži mají za sebou mladší minižačky.

TJ Sigma Hranice - SK UP Olomouc 70:52 (18:19, 21:9, 17:14, 14:10)

Jiřka 29 (TH 5/2), Hudy 6 (2/0), Iva 4, Dia 4, Terka J. 4, Anička 2, Eva K. 2, Kačka 1 (2/1), Áďa H. (4/0), Peťa, Marky, Míša, Monika, Donika, Terka Š.

TJ Sigma Hranice - SK UP Olomouc 54:61 (10:18, 16:6, 6:13, 22:14)

Iva 18, Dia 13 (TH 4/1), Jiřka 10, Hudy 6, Peťa 4, Kačka 2 (2/0), Áďa H. 2 (2/0), Terka J. 2, Marky 2, Monika 2, Anička (2/0), Eva K., Terka Š., Míša, Donika

První utkání bylo z naší strany ospalé. Nové prostředí, velká tělocvična, množství čar nám dělali velké problémy. Výsledkově jsme se držely pouze v první čtvrtině a to především zásluhou Jiřky. Poté jsme však nezachytily nástup soupeřek a prohraná druhá čtvrtina 21:9!! rozhodla o výsledku celého utkání.

Do druhého utkání jsme prohodily sestavy a i přes poločasové vedení soupeřek 26:24 se nám utkání povedlo dotáhnout do vítězného konce. Povedl se nám především úsek ve třetí čtvrtině, kdy se nám podařilo otočit skóre utkání ze stavu 30:29 ve 3. minutě na 32:47 před posledním obdobím.

Utkání nám ukázala, že i bez Hanky která hrála se svým družstvem, dokážeme hrát basketbal. Bohužel jsme se srážely vlastními chybami. Velké množství nevynucených ztrát míče, nejčastěji v důsledku kroků, se podepsalo především na výsledku prvního utkání. Chyby se projevovaly také pod košem, kdy jsme nedokázaly využít naši převahu.

V základní části soutěže nám zbývají poslední 2 utkání v Lipníku. Podle aktuální tabulky by nám již neměl utéci postup do horní skupiny pro nadstavbovou část soutěže.