Odkazy

Olomoucky kraj

Pardubický perník nám dnes chutnal

22.11.2009 | O. Čoček

Pardubický perník nám dnes chutnal V předposledním kole první poloviny základní části soutěže k nám zavítal jeden z favoritů ligy - Studánka Pardubice. Dlouho vyrovnaný zápas jsme pro sebe rozhodli až úvodu poslední čtvrtiny.

11.kolo, 22.11.2009
SK UP Olomouc - BK Pliska Studánka Pardubice  83:72  (18:23, 28:20, 16:17, 21:12)
Rozhodčí: Dolejš, Švancarová . Fauly: 15:20 . Trestné hody: 18/13 . Diváci: 52 .
SK UP Olomouc: Hůlková 10(8/6), Horáková 13(3x3), Huňková 17(5x3), Chodilová 4, Svobodová G. 14(4/2), Zavázalová 13(4/3, 2x3), Pochobradská 12(2/2), Kubalová, Pavlíková, Zapletalová, Procházková