Po výhře se Spartou strávíme Vánoce na čele ligy!

1.1.2010 | O.Čoček

Po výhře se Spartou strávíme Vánoce na čele ligy! Po včerejším nepovedeném zápase s Kralupami měly ženy možnost reparátu se silnou Spartou Praha. V přetahované o každý bod jsme měli v závěru více sil a doslova vyválčili cenné vítězství. Na čele ligy se tak s Aritmou a Kralupami, které mají stejný počet bodů dělíme o 1.-3. příčku tabulky.

14.kolo, 20.12.2009
SK UP Olomouc - Sparta Praha  80:72  (20:19, 15:18, 20:12, 23:19)
Rozhodčí: Hecl, Kubiš . Fauly: 20:24 . Trestné hody: 35/27:28/20 . Diváci: 42 .
SK UP Olomouc: Huňková 18(5x3, 4/3), Horáková 14(1x3, 5/3), Hůlková 14(1x3, 8/7), Zavázalová 14(1x3, 6/5), Svobodová 10(6/4), Stupňánková 4(4/4), Chodilová 3(2/1), Bičišťová, Procházková, Pavlíková, Inochovská