Odkazy

Olomoucky kraj

Mladší dorky zahájily sezonu vítězně

18.10.2010 | J.Stejskalová

S velkými obavami a zároveň velkým očekáváním jsme odjižděli k úvodním zápasům nové sezony ligy mladších dorostenek na hřiště těžkých soupeřů do Pelhřimova a Žďáru. Poprvé s námi jela i čtveřice žákyň, které by se postupně měly zapracovat do družstva.

2.kolo, 16.10.2010
Pelhřimov - SK UP Olomouc  53:72  (15:20,12:20,11:16,15:15)
Rozhodčí:Zítko, Veselý . Fauly: . Trestné hody: . Diváci:25 .
Pelhřimov:
SK UP Olomouc: Lachnitová 26(6/3, 4x3 ), Burzová 16(6/3, 1x3),Knápková 8(5/4), Tomášková 8, Vildová 6(4/4), Skrovná 4, Kučerová 4(2/2), Matyášová 0(2/0),, Šálková , Šťásková , Pokorná, Svobodová