Odkazy

Olomoucky kraj

Prohra žen v Praze

14.11.2010 | Strudl

V zápase velkých očekávání jsme nedokázali porazit družstvo DSK Karlín, za který nastupují naše exhráčky Ála Huňková a Valja Rozhina.

6.kolo, 13.11.2010
DSK Karlín - SK UP Olomouc  82:69  (23:17 43:32 59:50)
DSK Karlín:
SK UP Olomouc: Inochovská 14. Hůlková 12, Svobodová 11. Procházková 10, Pilátová 8, Kubalová 5, Svobodová N. 4, Zapletalová 3, Chodilová 2

Komentář k zápasu

Začátek zápasu byl doprovázen velkou nervozitou, ze které pramenily chyby v obraném i útočném doskakování a po první čtvrtině byl náskok domácích 9 bodů a na konci druhé čtvrtiny byl náskok navýšen na 11. bodů tzn. 43:32. V druhém poločase nastalo velké zlepšení v obranných činnostech především v doskakování a v 35 min. jsme se dotáhli na rozdíl 4 bodů ve skóre V 35 min. si udělala 4 osobní chybu hráčka domácích s číslem 12 Irena Špirková do té doby nejlepší hráčka domácích a vystřídala ji olomouckému divákovi dobře známá Valentina Rozhina, která se do této doby téměř neprosadila. Toto střídání se později ukázalo jako klíčové a velmi pomohlo domácím k vítězství. V této době jsme tři útoky po sobě nedali tři lehké střely z pod koše, které domácí potrestaly a rozdíl ve skóre se navýšil na 10 bodů. Maximální snaha našeho týmu dotáhnout a zvrátit výsledek na svou stranu bohužel nevedla k tíženému cíly a naše družstvo utkání prohrálo.