I v oslabené sestavě dorky vyhrály

9.1.2011 |

Bez několika hráček základní sestavy i lavičky si poradily naše mladší dorostenky s Prostějovem. Zápas za mnoho nestál, ale body jsou body...

12.kolo, 9.1.2011
SK UP Olomouc - TJ OP Prostějov  52:31  (27:9 35:16 45:26)
Rozhodčí: Vyplel Doležal . Fauly: 15 . Trestné hody: 10/3!?!?!? . Diváci: 28 .
SK UP Olomouc: Šťásková, Tomášková 6(2/0), Matyášová 12, Pokorná, Burzová 11(1x3), Husičková 5(4/1), Kučerová 2, Vildová 17(1x3, 2/2)
TJ OP Prostějov:

Komentář k zápasu

Opět jeden z těch úchvatných zápasů, kdy našim se nechce a soupeř nemůže.

Marodka našeho družstva se nehorázně rozrůstá. Nikča je zřejmě mimo hru na celý zbytek sezony, Míša Matušková doléčuje zranění z Kroměříže, Monča Knápková sice na zápase byla, ale pouze o berlích, Lanča má namožená záda, ze starších Iva dobírá antibiotika a to začínají lyžáky, jarní prázdniny... Torzu našich dorostenek stačilo na hladké vítězství zapnout na 10minut. Stav po 1/4 27:9 je uvedl do našeho klasického nedělního útlumu, ze kterého je tentokrát neprobraly ani důrazné domluvy trenérů. Ostatně, stavy ostatních čtvrtin 8:7, 10:10 a 7:5 jsou opravdu ostudné. Bez pardonu - z obou stran. Nechci se opakovat, ale takovéto zápasy jsou opravdu nedůstojné názvu dorostenecká liga a svědčí o tristním stavu basketbalu v našich zemích.

Od tvrdého postihu v podobě nekonečného běhání na tg. zřejmě zachrání naše děvčata jen skutečnost, že je v pátek čeká klíčový zápas s Kroměříží a hned v sobotu odveta se Sadskou, se kterou jsme u nich zatím jako s jediným družstvem prohráli. Po tomto víkendu máme co napravovat.