SK UP Olomouc - OSK Olomouc            57 : 47  (18:11, 11:8, 15:15, 13:13)

Anička Hronová 14 (2/1), Kristýna Šturzová 14 (8/4), Hanka Kučerová 11 ( 8/4), Mája Konečná 8 (3/0), Naty Pokorná 6 (8/0), Terka Krejčířová 2,(2/0), Lucka Svobodová 2 (2/0), Marťa Válková, Kája Crháková, Monča Škarabellová, Hanka Hrnčířová

Th celkem 33/9 !!.

SK UP Olomouc - OSK Olomouc            64 : 41  (17:5, 14:13, 21:11, 12:12)

Naty 16 (8/2), Šturzi 14 (2/0), Hanka K. 10 (1/0), Anička 10 (2/0), Terka 4, Mája 4, Lucka 4, Kája 2, Marťa, Monča, Hanka H.

Th celkem 13/2 !!

V první čtvrtině 1.utkání jsme soupeřkám umožnili vedení opakovaně o 5 bodů díky nesoustředěnosti (míče do autu, minimální doskok, nepřesná střelba) a možná i zónové obraně soupeřek (chvíli nám trvalo, než holky začaly plnit pokyny z lavičky - nájezdy a vyhození na střelbu).  V 7.minutě jsme stav srovnali a od konce první čtvrtiny jsme udržovali příjemný náskok. Poslední 2 min v závěru utkání jsme prohráli 1:10 a ztratili 16ti bodové vedení na konečných +10 bodů. Pouze při 50ti procentní úspěšnosti střelby trestných hodů (ve 3.čtvrtině 12/0) by po poločase  bylo naše vedení výraznější; nestalo se a hráčky ze střídačky se tak na hřiště nemohly dostat všechny. Škoda, protože takového zápasy jsou dobrou zkušeností pro všechny.

Druhé utkání jsme měly od začátku pod kontrolou a na hřišti se prostřídaly všechny hráčky, i když samozřejmě ne se stejnými odehranými minutami.

Obě utkání s  hezkými jednoduchými kombinace (občas), snahou o rychlý protiútok (často, ale přihrávky!) a konečně i odvahou ke střelbě ze střední a dlouhé vzdálenosti.

Stále nám chybí přesnost v zakončení zpod koše hned prvním pokusem (nebo alespoň po prvním doskoku), větší důraz při nájezdech a důsledná obrana hráčky s míčem. (Ne)úspěšnost trestných hodů v utkání je bez komentáře, tréninkově je třeba vzít na vědomí, že trestné hody a střelba obecně nejsou odpočinkovou částí tréninku.

Z mé strany poděkování Janě Stejskalové za koučování prvního utkání, po večírku nám chyběl stolek a sama bych obojí nezvládla.