Play off ligy starších dorek 2:0!

26.3.2011 | O.Čoček

Play off ligy starších dorek 2:0! S náskokem 2:0 a možností rychle sérii ukončit budeme odjíždět za 14 dní do Klatov k odvetným zápasům play off ligy starších dorostenek. Zlepšenou hrou ve druhém poločase porazily naše dorostenky Klatovy rozdílem 20bodů.

2.kolo, 26.3.2011
SK UP Olomouc - TJ Klatovy  67:47  (18:14 33:29 53:37)
Rozhodčí: Herjecká, Sanetříková . Fauly: 14 . Trestné hody: 20/11 . Diváci: 68 .
SK UP Olomouc: Lachnitová Gabriela 28, Burzová Gabriela 20, Tomášková Anna 7, Vildová Linda 6, Husičková Monika 3, Fašánková Ivana 2, Skrovná Nicole 1, Knápková Monika 0, Tomášková Karolína 0
TJ Klatovy:

Komentář k zápasu

Přesně se naplnily naše včerejší obavy. Soupeřky se vyspaly a dnes nám byly více než vyrovnaným soupeřem.

Do zápasu jsme vkročili, nebo spíš se vploužili ve "vražedném" tempu kulhavého hlemýždě. Probudili jsme se až po Time-outu za stavu 2:9. Mytí hlav částečně pomohlo, během následujících minut jsme zlepšeným pohybem a agresivnější obranou stav otočili, ale do trháku jsme nešli. Soupeřky měly stále mnoho času na střelbu, většinu bodů daly po opakovaném doskoku!!! Práce pod košem byla z naší strany hrozivá.

Ve druhé čtvrtině jsme se tahali o každý bod, neskutečně jsme se nadřeli, ale těsné vedení jsme udrželi.

Co se odehrálo v kabině o přestávce netuším, ale do třetí části hry nastoupilo tak trochu jiné družstvo. Pohyb, napadání rozehrávky, agresivní obrana - výsledkem bylo navýšení skóre a prakticky rozhodnutí zápasu.

V poslední čtvrtině už jsme jen v klidu kontrolovali náskok a se závěrečným klaksonem se mohli radovat z vedení v sérii 2:0.