Odkazy

Olomoucky kraj

Starší mini mají za sebou první dvě utkání OP. V Prostějově se držely jen poločas.

neděle 18.9.2011 | O. Zatloukal

V Prostějově jsme dostali lekci hlavně na doskoku a ve věci pro nás zatím stále neznámé - clonění.

Prostějov - SK UP 65:35

Body: Horká 7, Ševčíková 6, Dohnalová, Krejčířová 5, Kožůšková 4, Schlosserová, Poštolková, Podlahová 2, Holcová, Slivečková 1

TH: 19/5 !!!!

Prostějov - SK UP 88:30

Body: Holcová 6, Krejčířová, Ševčíková 5, Slivečková 4, Erbenová, Kožůšková, Poštolková, Zezulová 2, Poulíčková, Podlahová 1

TH: 16/6 !!!!

V sobotu odehrál nově se tvořící tým starších mini své první dva soutěžní zápasy OP na půdě  favorita Prostějova. V prvním zápase (ještě v kompletním složení) jsme soupeřky dokonale zaskočili. Rychlým přechodem na soupeřovu 1/2 jsme dosáhli lehkých košů nebo získali důležité fauly a následné TH. Ještě minutu před konce 1.Q jsme vedli 12:4, potom ovšem nepochopitelné chyby v obraně a 12:9... Druhá Q byla velmi vyrovnaná, přetahovaná o každý bod, poločas 26:25 pro PV. Toto byly jediné povedené minuty celého dopoledne. Druhý poločas a prakticky i druhý zápas už byl z naší strany bez bojovnosti (samozřejmě výjimky se našly) - a to hlavně pod naším košem, kde si soupeřky doskočily každý míč a my jen přihlíželi se zvednutýma rukama.

Kromě chybějící spolupráce mezi jednotlivými hráčkami (dáno počty společných tréninků, zraněními...) nás o hodně brzdily indiv. činnosti jednotlivců. Nejvíc to šlo vidět pod košem na doskoku, kde i naše „vyšší" hráčky si neškrtly a pouze stačily faulovat.

V dalším kole přivítáme v sobotu na SH UP nováčka soutěže Rožnov p. R. od 9.30 a 11 hod.