Juniorky odčinily včerejší porážku

30.11.2011 | Stejskalová J.

Včerejší výkon je zapomenut, dnešní výhrou jsme udrželi kontakt s vedoucím Kolínem i náskok před třetím Trutnovem.

10.kolo, 27.11.2011
SK UP Olomouc - Kara Trutnov  80:76  (22:21, 21:11, 20:14, 17:30)
Rozhodčí: . Fauly: . Trestné hody: . Diváci: 45 .
SK UP Olomouc: Burzová 31(3f, TH7/4, 1x3), Matyášová 15(3f,4/3), Vildová 14(1f, 2x3), Knápková 8(3f,1/0), Tomášková 5(5f,1x3), Husičková 4, Hrabovská 2(2f, 2/1), Fašánková (2f), Skrovná (2f)
Kara Trutnov:

Komentář k zápasu

Tentokrát bez Gábiny Lachnitové, která odjela pomáhat Hradci proti Slovance, jsme nastoupili proti třetímu družstvu tabulky Trutnovu s cílem odčinit včerejší porážku. Od prvních minut jsme hráli koncentrovaně a bylo vidět, že sobotní kocovina už vyprchala.

Vypracovali jsme si solidní náskok, který se nám dařilo 3/4 bez větších problémů udržovat. Náš klasický výpadek se tentorkát dostavil až v poslední čtvrtině. Opět jsme se přestali pohybovat, soupeřky trestaly z RP a hlavně po opakovaných doskocích, kdy se 3-4krát netrefily, ale pardon, popáté by to tam dotlačil i chromý.

V závěru se tedy opět schylovalo k dramatu, ale důležitá trojka Lindy Vildové a zejména dnešní excelentní výkon Gáby Burzové nás tentokrát zklamání ušetřili.

Za výkon, zejména v obraně ve třech čtvrtinách zaslouží pochvalu všechny hráčky, za výpadek v konci zápasu naopak pořádně "za uši"!

Před koncem roku nás čeká ještě "derby" s Bruntálem a pak už odvety, ve kterých bychom rádi udrželi postavení v tabulce a naopak si co nejdříve vzali zpět první pozici.