Konečně výhra žen

6.12.2011 | V.Kohout

Po výborném kolektivním výkonu jsme vybojovali druhou výhru v sezoně a vrátili Benešovu porážku z jejich palubovky.

9.kolo, 3.12.2011
SK UP Olomouc - BC Benešov  77:58  (35:16, 21:11, 13:13, 8:18)
Rozhodčí: Janovský, Čarnecký . Fauly: 24:19 . Trestné hody:16/10:21/14 . Diváci:52 .
SK UP Olomouc: Kohlová 5, Horáková M.7, Horáková V. 22, Holubová, Valentová, Burzová 5, Chodilová 16, Plášková 2, Hausknechtová 6, Pilátová 9, Inochovská 2, Lachnitová 3
BC Benešov:

Komentář k zápasu

Od úvodního hvizdu se naše hráčky pustily do soupeřek s odhodláním konečně zase jednou zvítězit. Bojovnost, výborná obrana a velmi slušná střelba z větší vzdálenosti nám už v první čtvrtině prakticky zajistily vítězství. Vývoj skore 10:3, 20:7, 27:12 konec čtvrtiny 35:16. Soupeřky snižovaly prakticky jen z TH.

Druhá čtvrtina se nesla v podobném duchu, soupeřky uspěly jen ve druhé a potom až na konci šesté minuty, kdy snižovaly na 52:21. Výborně hrály všechny holky, vč. nemocné Jany H.

Druhý poločas jsme již klasicky vypustili a soupeřky vyrovnaly hru a v závěru se pokusily o drama, když snižovaly již na 57:71. Následoval náš TO a po něm se holky zase malinko vzpamatovaly a v závěrečných 2 minutách už náskok uhájily.