Olomoucky kraj
 

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i PASTVINY!!!

středa 18.1.2017 | O.Čoček

Léto se nezadržitelně blíží a s ním i PASTVINY!!! Sezona je téměř za námi, úspěšně sbíráme body do tabulky OP, druháci se snaží ve školní lize a Mláďata se každý týden potí na hodinách pohybu navíc. Nejvyšší čas začít myslet na prázdniny!

 
 

Tentokrát v termínu 6.8.-12.8.2017. Doprava jako vždy společná, autobusem od haly, ale dobrovolnosti se meze nekladou, takže dívenky a chlapci, kteří chtějí dorazit např. na kole, nebudou nijak omezováni... :-)

Pro Mláďata do cca 10ti let je cena 3200,-Kč, pro větší jedlíky 3400,-Kč

A kdopak s námi letos bude trávit na Pastvinách svůj čas a dýchat s námi zdravý horský vzduch? Zatím nevíme, možná zase přijede Ozzák, možná Leoš Mareš s Darinkou, nechejme se překvapit... A nebo nepřijede nikdo a my se jen budeme potit při běhání v lese, ničit si nohy na turistice, ruce při pádlování a žaludky nad plnými talíři s jídlem :-)

Pro nové členy a rodiče Mláďat připojuji pár informací, těm zkušenějším taky neuškodí si některé zásady připomenout! 

V ceně je zahrnuto: doprava tam i zpět, ubytování (chatky vybavené el.proudem, topením,ložní prádlo), strava (5xdenně), využití sportovišť, sportovního vybavení (kola, koloběžky, lodě + záchranné vesty, horolezecká stěna,...), využití sauny, společenské místnosti (TV, video, dataprojekce), atd.

Na požádání vystavíme potvrzení o pobytu pro vyřízení příspěvku od zaměstnavatele (FKSP), případně od zdravotních pojišťoven (v minulosti hojně využíváno)

Po celou dobu soustředění je přítomen oddílový lékař, fyzioterapeut a masér. Hráči užívající jakékoliv léky, nebo dodržující dietní režim (diabetes, celiakie,...) písemně předají pokyny svému trenérovi!

V areálu je možné zakoupit pohledy, nápoje a drobné občerstvení.

Cennosti, větší obnosy peněz, HI-FI věže, vlastní TV, notebooky atd. jsou na Pastvinách naprosto zbytečné. Cigarety, alkohol a jiné návykové látky jsou pro hráčky (a ostatní účatsníky mladší 18-ti let) zcela nepřípustné! Zrovna tak mobily, fény, rychlovarné konvice, kulmy, žehličky vlasů a další elektrické nesmysly ...

Menší děti obdrží od svých trenérů podrobné pokyny, zejména seznam věcí potřebných na soustředění. Zkušené hráčky (od ml.minižaček výš) se zařídí dle vlastních zkušeností ...

Rodiče Mláďat, případně zájemci z řad široké věřejnosti mi mohou kdykoliv zavolat na tel.číslo 737272692, nebo poslat e-mail ococek@smorava.cz, rád jim podám potřebné informace!

Fotografie z (nejen)loňských Pastvin jsou ve fotogalerii!

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2017 se blíží, už se těšíte?

 
64%
 

 
9%
 

 
0%
 

 
18%
 

 
9%
 
 

Počet hlasujících: 11

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS