Olomoucky kraj
 

Pastviny, den 1.

neděle 3.8.2014 | redakce

Dlouho očekávaná událost je tady. V sobotu ráno jsme vyrazili směr Pastviny....

 
 

Tak jsme se konečně dočkali. Zabalit, překontrolovat, dobalit, vybalit, vyřadit půlku věcí, znovu zabalit,...

Ráno budík na půl sedmé a s autem plným krámů vyrazit směr hala...

Na sraz samozřejmě dorazili trenéři mezi posledními, krásný autobus Mercedes pana Konečného z Vrbátek už nás dávno čekal, honem jsme do něj naházeli potřebné pomůcky, míče, kužely, švihadla a jiné mučící nástroje, třikrát přepočítali děti a vyrazili směr Pastviny.

Cesta proběhla bez problémů, pouze s jednou zastávkou na blití.  

Na Pastvinách krásně svítilo sluníčko, teplota se blížila třicítce, prostě ideální počasí na povlékání postelí, natahování prostěradel, vybalování kufrů. Tady patří dík rodičům Šimony za pomoc při povlékaní postelí, byla to fakt fuška.

Po obědě - výborná houbová omáčka s hovězím - jsme se konečně vrhli na sport. Nicméně běh se velmi rychle změnil na příjemnou procházku po okolí tábora a po návratu nás dětičky ukecaly na koupání v přehradě. Voda fajn, cca 24st, vzduch skoro 30, no prostě ideál.

Jenže vedoucí (teda já) je strašný, hrozný, nesnesitelný, nemožný, sadistický trenér a rozhodl, že tradiční testování se bude konat i letos. Takže před večeří nás čekala osmistovka v lese, pěkně na čas. Nejrychlejší 4min 10sec, nejpomalejší rovných 7minut. Na kondici budeme muset zapracovat, a stlačit časy razantně dolů, respektive ve stejném čase uběhnout podstatně víc :-) 

Večer proběhl vcelku v klidu a po půl desáté většina dětí nevěděla o světě. Pravda, někteří usnuli až pořádné dávce pohádek o Sněhurce a černochovi Bubu, zakletých princeznách z chatek, o autíčku na nožičkách a jiných nesmyslech, které mě napadly. Uf, byla to fuška...

Pokračování zítra 

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
74%
 

 
7%
 

 
4%
 

 
7%
 

 
7%
 
 

Počet hlasujících: 27

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS