Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Pastviny - neděle

neděle 31.7.2016 | O.Čoček


První den na soustředění Pastviny 2016...

 
 

Dojeli jsme dobře, dokonce v rekordním čase, tak rychle jsme na Pastvinách ještě nikdy nebyli. Pan řidič byl výborný, jel sice svižně, ale velice slušně, po dloooouhé době nám nikdo nezvracel, ani nejevil příznaky jakékoliv nevolnosti.

Ubytování proběhlo hladce, stejně tak dopolední seznámení s okolím. Děti jsme rozdělili do 4 družstev, nejmenší "mrňata", malí baskeťáci, velcí baskeťáci a zbývající sportovci.

Nejvíc do těla dostali velcí baskeťáci, které má na starosti Lanča, hned na úvod dvoufázový trénink, do toho několik km výběhu,... No, nezávidím jim, po 4 týdnech prázdninového nicnedělání.

Na oběd byl přírodní řízek s kaší, všichni snědli všechno. Na večeři špagety, ty slavily velký úspěch, někteří si přidávali i 3x (což upřímně nechápu, já teda rozhodně raději vepřoknedlo).

Před večeří jsme absolvovali malý testík, klasika jako každý rok = 800m, skok a hod medicimbalem. Před večeří začalo pršet, takže večer jsme si pustili kino - nevím, jak se to píše, ale asi Spongebob??? Jinak bylo celý den krásně, sluníčko a příjemných 25stC.

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
78%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 37

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS