Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Pastviny pátek

pátek 5.8.2016 | O.Čoček

Konečně pátek - kontroverzní den. Na jednu stranu se těšíte domů, na druhou stranu se vám nechce odjet...

 
 

Dnes jsme se probudili do zamračeného rána. Nepršelo ale a tak jsme se hned po snídani vydali na hřiště ještě něco potrénovat. Taky jsme absolvovali závěrečný test, oproti úvodu se téměř všichni zlepšili. To nebývá pravidlem, takže si lámu hlavu, čím to je. Buď jsme zdokonalili tréninkové metody, nebo nás miláčci krásně převezli. Vysvětlení ale asi bude jednodušší, než se zdá. V červenci se flákali u počítačů a teď po týdnu intenzivního tréninku se zase dostali do rytmu...

Na oběd byla čína, ta je asi nejméně vydařené jídlo celých Pastvin a navíc začalo poměrně nepříjemně pršet. Proto jsme rozhodli, že odpolední tréninkové jednotky zrušíme a zavoláme na agenturu, jestli nemají nějaké volné slavné umělce. Leoš Mareš sice letos neměl čas, ale zato přijela Klára Vytisková a Ozzák, alias Ozzy Osbourne. Takže velkolepá show Pastvinská Super Star mohla začít. Jako každoročně se naši soutěžící zaskvěli velkolepými výkony a trenéři vyslovili velké přání, aby se takového nadšení dočkali i v sezoně na hřišti! Klára svým komentářem letošní Super Star výrazně oživila, její outfit byl inspirací pro všechny přítomné dámy a slečny. Zato Ozzák dostál své pověsti rebela a několikrát výrazně narušil chod soutěže hlasitými projevy nadšení.

Porota nakonec nevybrala vítěze, protože to fakt nešlo. Výkony byly letos tak vyrovnané, že z rukou Kláry a Ozzyho převzali ceny všichni účastníci. Navíc jsme si vyplnili volný čas do večeře diskotékou. Ozzák sice slíbil autogramiádu, ale pak spěchal na koncert do Londýna a na podepisování se vybodl. 

Po večeři byla volná zábava, následovalo opékání špekáčků (bohužel jen v krbu ve společenské místnosti) a večer stezka odvahy. Některým slečnám bylo potřeba přebalit plínky už po prvních metrech v temném lese, ale nakonec to všichni přežili. Tradičně ti nejmenší mají víc odvahy, jako ti nejstarší...

Zítra už vyrážíme směr Olomouc, takže se loučíme a jsme rádi, že se nikomu nic nestalo, těch pár odřenin a naražených prstů není nic zásadního.

Takže "za rok na shledanou, přátelé"!!! 

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS