Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Pastviny 2019 - neděle a pondělí

pondělí 5.8.2019 | OČ

Rok se s rokem sešel a máme tu zase Pastviny. V hojném počtu, se spoustou nových, staronových i starých (teda ne věkem ale služebně starých) instruktorů i kopou nejmenších dětí, které s námi jely poprvé.

 
 

Musím se omluvit, ale na tyto stránky píšu v podstatě jednou za rok a tak se mi nějak z hlavy vykouřilo heslo. Než jsem se metodou pokus-omyl dopracoval k tomu správnému, uběhly dva dny.

V neděli jsme přijeli v pohodě, bylo krásné počasí, takže jsme hned prozkoumali okolí. Větší sportovci stihli i úvodní tréninky, samozřejmě k jejich velké nelibosti. Na oběd jsme měli kuřecí plátek, na večeři špagety s nějakou nasládlou majdou ...

Až do pondělka tu s námi byli i fotbalisti ze Sigmy, takže jsme měli zpestření.

V pondělí ráno byla vynikající vajíčková pomazánka a dost mě překvapilo, že obrovská mísa, které většinou zůstává téměř plná, se tentokrát vyprázdnila a dokonce ji někdo vymazal dočista dočista. Po snídani proběhly dvě tréninkové jednotky, menší děti formou her, větší formou rozčilování trenérů. Hlavně mě. Asi už na ty puberťáky nemám nervy.

Na oběd byly vepřové kostky na paprice s rýží.

Hned po obědě jsme vyrazili na přehradu otestovat nové paddleboardy. Pokud nevíte, co to je, tak takové velké, nafukovací prkno, něco jako windsurfing bez plachty, zato s pádlem. Mě to teda vůbec nešlo, během 6 vteřin, které jsem tomu věnoval, jsem třikrát skončil na čumáku. Takže pochopíte, že zbytek odpoledne jsem raději trávil v klidu na břehu. Ale děti to nesmírně bavilo a docela jim to i šlo. Ovšem hvězdou odpoledne se stal Tom, který na tom vratkém prkénku houpajícím se na vlnách předváděl artistické kousky, dokonce i stojku! 

Na večeři bylo vynikající rybí filé. Jako každý rok jsem se i letos překvapeně podivoval, že ti malí lumpi rybí filé vůbec nejí. Z 63 dětí to jedlo tak možná 5-6. Mě to ovšem neva, já filé rád. Zato buchtičky s krémem nesnáším a ty budou ve středu... 

Na večer nám sprchlo, tak jsme skočili do sauny a tady jsem byl naopak mile překvapený, kolik kluků, kteří byli v sauně poprvé, to bavilo. Holky samozřejmě taky, dokonce nás tam nechtěly ani pustit a protáhly si pobyt dobře o 15minut.

Zítra jdeme na výlet, tak pokud to přežiju, vložím další info 

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS