Odkazy

Olomoucky kraj

Ostrava nečekaně vzdorovala našim juniorkám

14.2.2012 |

Juniorky si udržely vedení v tabulce až zlepšeným výkonem ve druhé půli zápasu...

17.kolo, 4.2.2012
SK UP Olomouc - SBŠ Ostrava B  85:53  (19:19, 36:36, 61:44)
Rozhodčí: Hrabal, Jakubík . Fauly: 17:22 . Trestné hody: 32/22:19:12 . Diváci: 34 .
SK UP Olomouc: Tomášková 4, Matyášová 11, Burzová 27, Husičková 2, Lachnitová 20, Vildová 7, Fašánková, Hrabovská 10, Svobodová
SBŠ Ostrava B:

Komentář k zápasu

V mrazivém odpoledni se teplota na hale pohybovala jen s vypětím sil na hranici regulérnosti. Hra z naší strany, zejména v prvním poločase nestála za nic, tak se diváci museli zahřívat výborným grogem, o který se starala jedna nejmenovaná maminka - Ilčo DÍKY!!!

Holky na hřišti jakoby předpokládaly, že Ostrava se porazí sama. Soupeřky hrály svůj typický "zběsilý basket" a nutily naše holky k vyvíjení pohybu, což evidentně našim překáželo... Teprve dúkladné rozehřátí v šatně o poločasové přestávce dokázalo v našich dorostenkách vyloudit alespoň kousíček aktivity, což se okamžitě odrazilo na stavu zápasu.

Poslední čtvrtinu už byla holkám asi zima a konečně pochopily, že procházení se po hřišti je nezahřeje. Vydržely v pohybu až do konce a s přehledem tak uhájily výhru o 32b.