Olomoucky kraj
 

Ženy překvapivě porazily Spartu

29.1.2012 |

V dramatickém zápase podaly naše hráčky výborný výkon a překvapivě porazily Spartu Praha. Tím si uchovaly alespoň teoretickou naději na únik ze spodní části tabulky do elitní osmičky.

 
 
17.kolo, 28.1.2012
SK UP Olomouc - Sparta Praha  82:71  (15:17, 36:34, 54:57)
Rozhodčí: Hecl, Junek . Fauly: 19:15 . Trestné hody: 17/15:21/13 . Diváci: 85 .
SK UP Olomouc: Kohlová 2, Horáková V. 11, Holubová, Horáková M. 6, Valentová, Burzová 10, Chodilová 2, Pochobradská 8, Hausknechtová 11, Inochovská 3, Lachnitová 18, Čepelková 8
Sparta Praha:

Komentář k zápasu

O vítězství v tomto zápase jsme sice ve skrytu duše přemýšleli, ale moc v něj nedoufali. Výbornou kolektivní hrou a důrazem v poslední čtvrtině jsme favorita zápasu zdolali. Naše jednička na rozehrávce Zuzka o tomto víkendu chyběla a tak se o její místo podělily ostatní hráčky. Gába Burzová měla v nohách zápas za juniorky a tak si ji trenéři malinko šetřili na neděli a na její místo posunuli Janu Hausknechtovou. Té se dnešní zápas povedl na jedničku. Ještě lépe vyšel Míše Horákové, která předvedla asi svůj nejlepší výkon u nás! Již klasicky výborná Verča Horáková a Lanča držely družstvo střelecky, ostatní bojovali nejen v útoku, ale především v obraně. Sparťanky byly sice na všech postech vyšší, ale nasazení a větší vůle po výhře bylo na naší straně.

Zápas se definitivně zlomil v náš prospěch na začátku poslední čtvrtiny, kdy nejdříve srovnala stav Lanča, aby Jana Hausknechtová šňůrou 10!bodů otočila vývoj v náš prospěch. Definitivně rozhodla dalšími 9body Lanča. Oběma výrazně pomohla Míša Chodilová svými 3doskoky a košem a neúnavně bojující kapitánka Verča.

Obrovskou černou kaňkou na zápase bylo chování skupinky návštěvníků, kteří ve značně podnapilém stavu velmi vulgárně uráželi hráčky soupeře, nepomohl ani zásah pořadatelů a upozornění rozhodčích.

Všem hráčkám i trenérům Sparty se za jejich chování omlouváme a celý klub SKUP se od nich distancuje!

Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
70%
 

 
9%
 

 
4%
 

 
9%
 

 
9%
 
 

Počet hlasujících: 23

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS