Odkazy

Olomoucky kraj

Ženy zakončily letošní sezonu extra výkonem

16.4.2012 |

Poslední čtvrtina závěrečného zápasu letošní ligy žen vyšla našim holkám náramně! I v značně zredukované sestavě v posledních deseti minutách zápasu převálcovaly Strakonice 34:11 a zaslouženě vyhrály.

5.kolo, 14.4.2012
Strakonice - SK UP Olomouc  69:82  (20:14, 24:20, 14:14, 11:34)
Rozhodčí: Blahout, Jeřáb . Fauly: 17:20 . Trestné hody: 18/10:21/16 . Diváci: .
Strakonice:
SK UP Olomouc: Valentová 8(2/2), Horáková V. 29(8/5, 6x3), Holubová 13(7/5), Chodilová 20(4/4), Šťáhlová, Inochovská 12(2x3)

Komentář k zápasu

Naše ženy se rozloučily s letošní sezonou zápasem, jaký se nevidí každý den. Ikdyž bylo o sestupujícím rozhodnuto už před dnešním zápasem, nám stačilo k udržení jen nastoupit do utkání, nechtěly naše hráčky dát kůži zadarmo. Když už se musely trmácet téměř čtyři hodiny do Strakonic a zase zpátky, rozhodně to nepojaly jako výlet. Od haly odjíždělo jen pět hráček, tedy minimální nutný počet, v Brně se k nim připojila ještě Lucka, která ovšem poslední tři týdny pojídala antibiotika.

První čtvrtinu jsme prohráli rozdílem pouhých šesti bodů, což po tak dlouhém cestování bylo velmi slušné. To ovšem domácí netušili, že se naše holky teprve rozjíždí... Druhá čtvrtina už byla střelecky lepší, herně jsme se domácím minimálně vyrovnali. Po přestávce jsme domácí malinko ukolébali, abychom v poslední čtvrtině spustili ten pravý kolotoč.

Chodilová, Chodilová, Inochovská, Valentová, Chodilová, 2x TH Horákové a je srovnáno. Po střele Hanky se poprvé dostáváme do vedení. Pak sice ještě domácí vykřesaly malinkou naději, ale tu jim velmi záhy bere Verča svými trojkami a Martina, Míša a opět Verča 100% TH. Je vymalováno, poslední čtvrtinu jsme vyhráli 34:11!

Následuje jen dlouhá cesta domů a letní pauza, kterou všichni potřebujeme jako sůl...

Každopádně: za dnešní výkon (ale i čtvrteční výborný výkon na Aritmě, kde jsme ještě před závěrečnou čtvrtinou vedli) patří všem zúčastněným hráčkám dík.