Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 vyšly tyto články:

24.5.Na Hynaisce vyhrál KrnovO. ČočekNa turnaji basketbalových nadějí zvítězila děvčata z Krnova, před OSK, našimi zástupci a Hranicemi.
19.5.Turnaj basketbalových nadějíO. ČočekV sobotu 23.května 2009 se v tělocvičně Hynaisova uskuteční turnaj nejmladších basketbalových nadějí. Velice solidně obsazeného turnaje se mimo domácích děvčat zúčastní družstvo OSK Olomouc, TJ Lokomotiva Krnov a Hranické Panterky.
13.5.Podařilo se. Ale o vítězi rozhodla Sadská.Š.VálekŘíká se, že dějiny se neptají, ale pokud bychom měli brát za bernou minci závěrečný víkend, není se čím chlubit. Takže, vivat, vítězové dorostenecké ligy !
12.5.Prohra na závěr dorostenecké ligySAD - UPO 76:44, 28.kolo | Druhou prohru v jednom víkendu si připsaly naše mladší dorostenky v zápase, v němž už vlastně (kromě cti a sebevědomí) o nic nešlo. První místo v tabulce jsme si zajistili už v předchozích zápasech.
9.5.Mladší dorostenky prohrály ve Žďáru a přesto slaví!!!ZDA - UPO 74:69, 27.kolo | O. Čoček

Přes prohru ve Žďáru udržely naše mladší dorosteky první místo v lize a zajistily si výhodu domácího prostředí v kvalifikaci o extraligu. Pomohlo jim k tomu i družstvo Sadské, které překvapivě porazilo Pardubice.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
78%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 37

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS