Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2009 vyšly tyto články:

31.8.Hektický závěr prázdnin, aneb SK UP opět v 1. i 2. lize žen O. Čoček
Závěr prázdin pro nás rozhodně není odpočinkovým obdobím. Mimo klasických povinností s vytvářením soupisek, uzavíráním nových smluv na tělocvičny a další agendou se nám podařilo i to, v co jsme ani moc nedoufali...
25.8.ROZLOSOVÁNÍ POHÁRU REKTORAO. ČočekPřinášíme časový rozvrh zápasů Poháru rektora UP. Naše ženy čekají nejtěžší soupeřky hned v úvodní den. Turnaj zahájí v sobotu v 9:30h se semifinalistou loňského ročníku ligy Valosunem Brno a s hvězdným slovenským týmem MBK Ružomberok se utkáme v sobotu po obědě - v 13:30h!!!
14.8.Dvojnásobný vítěz Euroligy v Olomouci!!!O. Čoček
Hvězdné obsazení bude mít letošní turnaj O POHÁR REKTORA UP. V minulém týdnu potrvdil svoji účast na tomto tradičním turnaji přední tým ŽBL Valosun Brno a poslední vítěz federální ligy, desetinásobný mistr Slovenska a dvojnásobný vítěz Evropské ligy MBK Ružomberok. Spolu s nimi se představí ambiciózní BK Pliska Pardubice a naše družstvo, pro které to bude první velký test po letním, v posledních letech nevídaném doplnění.
11.8.Pokyny k soustředění na PastvináchO.ČočekPokyny pro nejmenší (ale i pro ty odrostlejší) k letnímu soustředění na Pastvinách.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS