Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 vyšly tyto články:

31.1.Mladší dorostenky 2x neúspěšnéI. FašánekMěstské derby s OSK a zápas v Prostějově jsme odehráli v DL skupiny B v kategorii U-17. K zápasům jsme nenastupovali kompletní, což se podepsalo na průběhu hry. Se soupeři, kteří okupují vrchní příčky tabulky, jsme drželi krok jen chvílemi.
30.1.Starší mini bez větších problémů s PřerovemO. ZatloukalStarší minižačky přivítaly na domácí palubovce soupeřky z Přerova. Po nepovedeném zápase v Rožnově měly co napravovat.
30.1.Mladší mini v Prostějově nezopakovaly výkon z domácího utkáníO. ZatloukalMožná někteří čekali opět vyrovnaný zápas do poslední minuty (jako tomu bylo u nás), ale opak byl pravdou.
30.1.Mladší žačky v Praze jednou úspěšnéKohoutová Z.Mladší žačky začaly své účinkování ve skupině B ligy mladších žaček s bilancí 1:1.
29.1.Ženy překvapivě porazily SpartuUPO - SPA 82:71, 17.kolo | V dramatickém zápase podaly naše hráčky výborný výkon a překvapivě porazily Spartu Praha. Tím si uchovaly alespoň teoretickou naději na únik ze spodní části tabulky do elitní osmičky.
29.1.Vydřené vítězství na oslabeným soupeřemUPO - PEC 81:62, 18.kolo | Očekával se jeden ze zápasů roku, ale Pečky přijely jen s pěti hráčkami. Naše holky pod dojmem snadného vítězství soupeřky hrubě podcenily, což se jim málem nevyplatilo...
24.1.Kadetky doma napůl úspěšnéI. FašánekProti Žďáru jsme podaly ustrašený výkon , bez nasazení, okořeněný množstvím individuálních chyb a nízkou úspěšnosti střelby jak z pole tak kolem koše. Vstup do zápasu se nám nevyvedl a
23.1.Tentokrát jen šest statečných, přesto další výhra!PPA - UPO 72:76, 15.kolo | StejčaStarší dorostenky se dávaly na zápas dohromady jen velmi těžko, ještě v pátek ráno narychlo probíhala porada realizačního týmu, zda do Pardubic vůbec odjedeme a zda nás bude aspoň 5, viróza a zranění nám daly pořádně zabrat! Nakonec jsme i díky ochotě rodičů a obětavosti hráček utkání absolvovali a nejen to, dokonce i vyhráli...
23.1.Juniorky vezou z Pardubic plný počet bodůSSB - UPO 33:70, 16.kolo | StejčaPo včerejším vyčerpávajícím dobrodružství na hřišti Studánky jsme opět vyrazili do Pardubic. S obavami, jestli chatrné zdraví holkám vydrží a nepřivezeme si místo bodů další horečky se hráčky postavily k úkolu čelem a nedaly soupeřkám nejmenší šanci.
23.1.U11: derby s OSK v náš prospěch, ale moc přesvědčivé to nebyloEva Drábková
16.1.Mladší mini v derby proti OSK A předvedly velmi dobrý výkonO. ZatloukalI přes dvě porážky měla utkání velmi dobrý náboj. Čtěte dál...
16.1.Další vítězství žen, tentokrát proti Aritmě PrahaUPO - ARI 93:71, 16.kolo | Diváci mohli vidět nejen velmi zajímavý zápas s vítězným koncem, ale především po delší odmlce přivítali klíčovou hráčku nejen tohoto utkání, Kláru Pochobradskou. Její mimořádná chuť do hry, disciplína, bojovnost za každé situace a um pod košem strhly i ostatní hráčky k výbornému výkonu, z čehož pak pramenilo vytoužené vítězství!
14.1.Smolná prohra žen s favoritem z KralupUPO - KRA 67:74, 15.kolo | Naše ženy sehrály překvapivě vyrovnanou partii s vedoucím týmem ligy, nechybělo mnoho k senzačnímu vítězství. Bohužel, porazily nás podkošové hráčky soupeřek Nováková s Ernatovou, které nám neomylně sázely jeden koš za druhým, celkem 55b...
9.1.Nejmladší mini poprvé prohrályEva DrábkováPrvní prohry v letošní sezóně jsme si odvezly z Prostějova od místních chlapců. Někteří měli herně hodně navrch a my je nedokázali většinou ani přibrzdit.
8.1.Starší mini propadly proti ProstějovuO. Zatloukal
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS