Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2012 vyšly tyto články:

29.10.První zápasy kadetek venku mnoho radosti nepřineslyIfa

Soupeři v Havířově a F.- Místku na nás čekali v dalším kole DL. Byli jsme moc hodní a tak nám uštědřili 40 bodové nadílky.

28.10.Ženy absolvovaly zápasy v Praze a PečkáchJ.StejskalováNaše ženy si přivezly z víkendu v Praze nejen dvě porážky, ale zejména dvě nepříjemná zranění, což značně komplikuje plány ve zbytku sezóny.
18.10.Ženy postupují v poháru, Lanča má střelecký rekord!J.Stejskalová
Do dalšího kola se podařilo postoupit našim ženám v Českém poháru po výhře nad SBŠ Ostrava 82:67. Ve třetím kole bychom měli narazit na některé z nasazených družstev z ŽBL, takže se můžeme těšit na atraktivního soupeře!
17.10.Juniorky dál bez porážky!J.Stejskalová
Juniorky přivítaly na domácí palubovce soupeřky ze Slezska a oba zápasy bez větších problémů zvládly.
17.10.První zápasy s nevalným úspěchemIvan FašánekKadetky zahájily sezonu, ve které je prvotním cílem stabilizovat kádr a začlenit do něho mladší hráčky. Proto je úkolem těch straších a zkušenějších nesobecky jim pomoci překonat schod mezi dětskými a juniorskými soutěžemi tak, jako jim v loňském a letošním roce pomáhaly a stále pomáhají Lanča, Gába, Anýz a další... Většina současných opor se bude chtít v příštích letech prosadit do družstev žen a taky by se jim nelíbilo slyšet výkřiky typu "trénink s nima nám nic nedá, s nima nic nevyhrajeme, atd". Basketbal je kolektivní hra a sobectví zde nefunguje!
2.10.Juniorky bez ztráty boduRedakce
Juniorky zahájily svoji soutěž s mírnými organizačními problémy, ale hráčky se s tím dokázaly vypořádat bez větších problémů a úvodní tři utkání zvládly vítězně.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS