Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 vyšly tyto články:

19.12.S Hradeckým B-čkem nerozhodně v DL U17I. FašánekZápasy dvojiček pokračovala DL  kadetek. Z Hradce jsme ojížděly se sklopenou hlavou po porážce o bod. Doma jsme dokázaly vyhrát výrazným rozdílem.
19.12.Mladší mini vítězně proti Bruntálu, ale ty trestné hody...O. ZatloukalPrvní zápas jsme uchodili, teprve ve druhé se začalo pořádně běhat. Na Bruntál to stačilo, ale u ostatních soupeřů s tímto přístupem nepochodíme.
12.12.U11 pokračují ve vítězném taženíEva Drábková
6.12.Konečně výhra ženUPO - BEN 77:58, 9.kolo | V.KohoutPo výborném kolektivním výkonu jsme vybojovali druhou výhru v sezoně a vrátili Benešovu porážku z jejich palubovky.
6.12.Ženy se vyhrabaly z posledního místa tabulkyUPO - STR 82:57, 10.kolo | V.KohoutVýbornou kolektivní hrou s výrazným přispěním několika individuálních výkonů jsme se konečně dostali z posledního místa a pokud nám hra vydrží, máme reálnou šanci na únik ze dna tabulky!
5.12.V Lipníku se bojovalo až do úplného konce, nakonec 2 výhry pro ml. mini UP.O. ZatloukalUž pohled na tabulku soutěže napovídal, že nás v Lipníku nečeká nic lehkého. To se potvrdilo i na hřišti.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS