Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2010 vyšly tyto články:

18.4.Easter Euro Basket 2010Kohoutová Z.1 velká výstavní hala, 14 hřišť, 17 kategorií, týmy z 15ti evropských zemí, 4 dny plné basketbalu. Takové byly letošní velikonoce pro mladší minižačky, které se zúčastnily tradičního pražského turnaje.
11.4.Olomoucké derby 1:1 - OSK nám vrátil včerejší porážku.UPO - OSK 34:72, 2.kolo | O.ČočekJakoby bez motivace, uspokojené splněním cíle porazit OSK na jejich palubovce, nastoupily starší dorostenky v dnešní odvetě proti OSK. O co méně se chtělo našim holkám udělat rychlejší pohyb, o to více soupeřky toužily vrátit nám domácí prohru a od začátku si šly pevně za svým.
10.4.Starší dorostenky porazily OSK na jejich půdě!OSK - UPO 43:47, 1.kolo | O.ČočekDvě čtvrtiny to tak nevypadalo, ale konec dobrý, všechno dobré. Poctivou a pracovitou hrou naše holky dokázaly zlomit soupeře na jeho palubovce a do dalších bojů mají vše ve vlastních rukách (nohách a hlavách).
9.4.Setkání Mláďat ZŠ Zeyerova a DemlovaRedakce
Letošní "Mláďata" se konečně dočkala. V sobotu budou moci předést rodičům, babičkám i kamarádům, co jsme se za letošní školní rok naučili, jak už umíme pracovat s míčem, jak rychle běháme a jak jsme obratní.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS