Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2009 vyšly tyto články:

29.6.Výborný výsledek na Olympiádě dětí a mládežeO. ZatloukalVýborného výsledku dosáhl krajský výběr dívek ročníku ´94 na Letní dětské olympiádě v Táboře.
8.6.Hráčky našeho klubu budou reprezentovat Olomoucký krajO. ZatloukalNěkteré hráčky ročníku ´94 budou na konci června reprezentovat Olomoucký kraj na Letní olympiádě dětí a mládeže v Táboře
7.6. Holky děkujem!!! UPO - BMO 79:83, 30.kolo | O. Čoček
V samotném vyvrcholení sezony se sice našim děvčatům nepodařilo udělat ten poslední krůček, ale dveře do extraligy mladších dorostenek byly dlouho otevřené. Desítky nadšených fanoušků vidělo dramatický zápas, jeden z nejlepších, jaký naše mladé družstvo odehrálo. Holky děkujem - pokřik fandů po zápase mluví za vše ... Náš dík patří našim děvčatům a gratulace do Mostu a Proseka, který si vybojoval postup z druhé kvalifikační skupiny.
6.6.BK Baník Most - Loko Karlovy VaryO. ČočekV dnešním zápase kvalifikační skupiny se střetl náš včerejší soupeř se zítřejším. Všichni porovnávali dnešní a náš včerejší výsledek.
5.6.Kvalifikaci jsme začali vysokou výhrouUPO - KVA 90:38, 29.kolo | O. ČočekV úvodním zápase kvalifikace porazily naše mladší dorostenky tým LOKO Karlovy Vary vysoko 90:38. Daleko těžší zápas je čeká v neděli v 10:00h, kdy se o postup do extraligy porvou s Mostem.
3.6.Léto se blíží - základní informace o Pastvinách 2009O. ČočekZákladní informace o tradičním letním tréninkovém soustředění na Pastvinách.
2.6.Přípravu zahájí ženy zápasem s výběrem univerzit USAO. ČočekPřípravu na novou sezonu zahájí naše ženy přátelským zápasem proti výběru univerzit USA v Kroměříži. Po úspěšném splnění loňských cílů jsou ty letošní jednoznačné - udržet první ligu a umístit se v klidných vodách středu tabulky.
1.6.Mladší dorostenky v ChorvatskuVálek, ZatloukalSlíbený zájezd do Zagrebu měl být o basketu a jeho různých podobách v zemi, která, podobně jako další krajiny Středomoří, basketem opravdu žije. Kdo čekal hlavně výlet za nákupy, mohl být zklamán...
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS