Olomoucky kraj

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2011 vyšly tyto články:

30.11.Juniorky přišly o první místo v tabulce.UPO - KOL 81:90, 9.kolo | Stejskalová J.Po nevýrazném výkonu zejména ve druhé půli zápasu ztratily v prodloužení naše juniorky první bod a tím i vedení v tabulce ligy.
30.11.Juniorky odčinily včerejší porážkuUPO - TRU 80:76, 10.kolo | Stejskalová J.Včerejší výkon je zapomenut, dnešní výhrou jsme udrželi kontakt s vedoucím Kolínem i náskok před třetím Trutnovem.
28.11.Nejmladší bojovaly s KroměřížíEva Drábková

Proti chlapcům je to vždycky jiný basket. A pro holky je to nejlepší test odolnosti a zároveň je to nutí nebýt takové princezny.

18.11.Mladší mini vítězně proti OSK BO. ZatloukalZápasy s pro nás už tradičním soupeřem nepřinesly výsledkově nic nového.
18.11.Starší mini zahrály 2 povedené zápasy s KrnovemO. ZatloukalDružstvo minižaček se oklepalo z poslední porážky od Ostravy a předvedlo výborný výkon proti Krnovu.
18.11.Z Krnova se sklopenou hlavouKRN - UPO 78:64, 20.kolo | I.FašánekAsi v nejsilnější sestavě jsme jeli na zápas dorostenecké ligy mladších dorostenek (kadetek) do Krnova. Zápas rozhodla naše menší bojovnost a chuť porvat se o vítězství.
14.11.Nejmladší mini U11: jasné výhry s OSK "B" Eva DrábkováProti začínajícím soupeřkám si zkušenější hráčky zastřílely a začátečnice získaly cenné zkušenosti.
14.11.Mladší žačky bojují v Žákovské lizeKohoutová Z.Po květnové úspěšné kvalifikaci rozehrálo družstvo složené z hráček ročníku 1998 a 1999 boje v D skupině Žákovské ligy U14.
14.11.Starší dorostenky pokračují vítězněJ. StejskalováDalšími dvěma zápasy pokračovala dorostenecká ligy starších dorostenek U19.
8.11.Ml. dorostenky se dočkaly svého první vítězstvíI. Fašánek
Na půdě soupeřů z F.- Místu a Ostravy bojovala olomoucká děvčata o zaknihování prvního vítězství v soutěži dorostenecké ligy. Soupeři to byli z kategorie hratelných a oba zápasy byly pro diváky napínavé do poslední chvíle.
7.11.Nejmladší mini porazily Prostějov a mladší vyhrály v HranicíchEva DrábkováDružstva nejml. a mlad. mini mají z víkendu plný počet bodů.