Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2007 vyšly tyto články:

28.11.SK UP - Junior KralupyO.ČočekTaké v druhém víkendovém zápase si naše ženy poradily se svými soupeřkami a Junior Kralupy porazily 67 : 55.
26.11.Ženy BV. KouhoutB družstvo žen zatím odehrálo v OP 4 zápasy. Děvčata, která loni sestoupila z 3. ligy a v letošním ročníku by se do ní chtěla vrátit, nepoznala hořkost porážky a s plným bodovým ziskem kráčí ke splnění cíle.
26.11.Mladší dorostenky : PříborŠ. VálekDalší nepovedený výkon předvedly naše mladší dorostenky v zápase OP proti Příboru ...
26.11.Mladší minižačky : Lipník n.B.Eva DrábkováZápasy na půdě vedoucího a zatím neporaženého týmu byly jasnou záležitostí domácího družstva. Hráčky Lipníka převyšovaly naše holky především v bojovnosti, nasazení a úspěšnosti při zakončení.
26.11.Mladší žačky : TBS PřerovO. ZatloukalObě utkání byla po basketbalové stránce "velmi průměrná". Spousta nepřesností na obou stranách se mísila s chybami nezkušených rozhodčích. Zápas byl „zkouškou“ pro některé hráčky (vlastně pro všechny), protože nenastoupila Lachnitová. Po prvních pár minutách zápasu to skutečně vypadalo, že body umí dávat pouze ona… Nakonec ale i bez ní jsme se dočkali dvou vítězství. Takže ono to JDE!
26.11.SK UP - Aritma PrahaV. KohoutV sobotním zápase porazily hráčky SK UP družstvo Aritmy Praha a zaznamenaly tak své druhé vítězství v 1.ŽBL. Nějvětší podíl na zisku 2bodů měla nová posila SK UP z Ekaterinburgu Valentina Rozhina, která zaznamenala 28bodů, neuvěřitelných +12faulů a 4 doskoky!
22.11.První prohra mladších žačekOndřej ZatloukalBasket se hraje 40 minut. Pokud si budeme myslet, že 10 bude stačit k výhře nad ukázněným družstvem…NEBUDE!
19.11.SK UP ml.žačky - BK Panter JavorníkOndřej ZatloukalHráčky mladších žaček SK UP odehrály tento víkend dvě velmi těžká utkání s kvalitním soupeřem z Javorníku. Utkání měla určitě svůj specifický náboj.
19.11.Starší dorostenky J. KohoutováStarší dorostenky odehrály své další dva zápasy
17.11.SK UP mladší žačky x BK Panter JavorníkOCNaše mladší žačky porazily v zápase o průběžné vedení v oblastním přeboru družstvo BK Panter Javorník 80:74 a 91:75.
16.11.Mattoni NBL v Olomouci!RedakceUtkání 17. kola Mattoni NBL, v němž Prostějov přivítá Ústí nad Labem, se neodehraje v hale Sportcentra. V rámci akce Basketbal do regionů, Orli přesunuli své střetnutí do olomoucké univerzitní haly.
16.11.Napsali o nás - IDNES.CZRedakceJako by propad olomouckých basketbalistek po sestupu z nejvyšší soutěže nekončil. Až v minulém kole, teprve na sedmý pokus, se v 1. lize dočkaly vítězství. Porazily rezervu Gambrinusu Sika Brno 76:49. "Tu výhru jsme už moc potřebovali," oddechl si olomoucký trenér Svatopluk Horák.
13.11.Slovo vedení SK UP basket ženyRNDr. Svatopluk HorákBývá zvykem před každou sezónou informovat veřejnost o „stavu unie“, vizích, plánech i konkrétních cílech v následujícím hracím období. Takže zde jsou naše představy: První velká změna, kterou jste jistě postřehli, je opětovné působení v první lize. Bohužel se nejedná o „nákup soutěže“ (jako v minulé sezóně), ani o rozšíření počtu účastníků nejvyšší soutěže (tak jako v ženském volejbalu), ani o jiné shůry dání. Důvod je daleko prozaičtější – přejmenování soutěží. Ta nejvyšší ponese název TROCAL Ženská basketbalová liga a z druhé nejvyšší se stala soutěž s názvem 1. liga žen.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS