Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

22.12.Gábina Lachnitová získala ocenění z městaO.ČočekVýznamného ocenění v soutěži o Nejlepšího sportovce roku 2010 dosáhla naše mladší dorostenka Gábina Lachnitová. Z rukou představitelů města převzala speciální basktebalovou cenu a pamětní pohár. Ocitla se tak v nejlepší vybrané sportovní společnosti, m.j. pánů Banka, Nováka, Raktoříka, fotbalistů Sigmy, mistra světa Tomáše Slováka a dalších.
19.12.V polovině soutěže jsou nejmladší na výborném 3.místěO. ZatloukalV Krnově získaly 2 vybojovaná vítězství a "přezimují" na 3. místě
13.12.Povinná výhra mladších dorostenekUPO - frm 84:30, 10.kolo | Zápas byl rozhodnutý už po čtyřech minutách, šlo jen o to, jakým způsobem ho dohrajeme.
13.12.Mladší dorky po půlce soutěže bez ztráty boduUPO - HAV 81:53, 11.kolo | O.ČočekVíkend jsme sice odehráli na půl plynu, ale i tak jsme bez větších problémů oba zápasy zvládli.
8.12.Výhra ve Žďáru udržela dorostenky ve hře o první místo ZDA - UPO 65:71, 11.kolo | IFASérie těžkých zápasů starších dorostenek odstartovala na půdě Žďáru, který byl před tímto zápasem na stejné úrovni jako my, s jedinou prohrou. Výborná obrana v úvodu zápasu položila základ cenného vítězství, které můžeme potvrdit už v příštím dvoukole s Kroměříží!!!
6.12.Minižačky potrápily Frýdek-MístekO. ZatloukalAgresivita a kondice byly naše zbraně.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS