Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2009 vyšly tyto články:

24.2.Dizzy je zpět, máme první "double" aneb příště jí tu hlavu otočím celouŠ.Válek

Ráno v sobotu volala Monika, že si pohnula s krční páteří, nemůže otočit hlavou a tím pádem hrát. A protože s tímto hendikepem nakonec odehrála fantastická utkání, tak je od teď jasné, v čem bylo ukryto tajemství jejích výkonů. Vždy ráno před utkáním si přijde pro „natáčku" a trochu s tím hýbnem.

24.2.St.mini hrály v Lipníku a KrnověEvaV dohrávce odložených zápasů v Lipníku jsme uhrály proti tomuto soupeři zatím nejlepší výsledek, ale výkon nebyl zdaleka optimální. V sobotu jsme pak na sever Moravy odjížděly s nadějí, že soupeři oplatíme domácí těsné porážky. Podařilo se nám to jen na půl. V Krnově jsme odehrály dva odlišné zápasy.
22.2.Prohra na závěr základní částiSBS - UPO 75:64, 18.kolo | Pouze v prvním a posledním kole naše holky utrpěly porážku. Bohužel, obě ztráty jsme zaznamenali se soupeři o postup do 1.ŽBL. Dnes nám hra moc nešla, naopak v dresu soupeře zářily především "olomoucké" dorostenky z OSK.
22.2.Výhra dorostenek v OstravěOVB - UPO 55:70, 17.kolo | Mladší dorostenky si v nezvyklém nočním čase po boji poradily s SBŠ Ostrava.
22.2.Vysoká výhra nad céčkem OstravySBS - UPO 49:105, 18.kolo | Mladší dorostenky pomstily své kolegyně z dospělého družstva a porazily Ostravu C rozdílem 55 bodů.
21.2.Orlovské prokletí zlomeno!ORL - UPO 62:75, 17.kolo | O. ČočekPo vyrovnaném prvním poločase se našim holkám podařilo nasazením i dobře zvolenou taktikou vybojovat vytoužené vítězství v Orlové a zlomit tak prokletí tohoto města! Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v posledním kole základní části v Ostravě.
19.2.Mladší mini B na své soupeřky dnes nestačilySv. Horák
Nové dresy dnes minižačkám k vítězství nepomohly, příště už to bude určitě lepší ...
15.2.Zatmění starších žačekUPO - PPA 43:77, 13.kolo | O. ZatloukalŽákyně nezvládly rozhodující zápas ligy a po vysoké prohře s Pardubicemi ztratily šanci na postup do elitní osmičky. Za první poločas vstřelily pouhých 8 bodů!
15.2.Překvapení se nekonalo, ale moc nechyběloUPO - SHK 67:68, 14.kolo | RedakceÚplně jiný basket než včerejší katastrofa byl k vidění dnes na hale. Naše holky si vybudovaly nad lídrem soutěže Hradcem Králové až 15 bodový náskok, ale tříminutový výpadek našich a 3 trojky soupeře za sebou nám překazily radost. Rozhodnout se přesto mohlo v poslední vteřině, kdy se diváci marně dožadovali faulu na Lanču...
15.2.Starší dorky - Hradec KrálovéSHK - UPO 90:61, 16.kolo | Se stejným soupeřem jako žačky se potkaly i naše starší dorky. Narozdíl od žaček se však překvapení nekonalo a oslabené dorostenky neměly proti lídru soutěže žádnou šanci.
15.2.Starší dorostenky v TrutnověTRU - UPO 66:63, 15.kolo | Jen tři shráčky se zapsaly do listiny střelců našeho družstva. Inochovská 36b, Theimerová 17 a Rousová 10. Přesto všem šesti hráčkám, které se víkendového zájezdu účastnily patří náš dík.
7.2.St.mini - předehrávka s JavorníkemEvaČtvrteční předehrávka proti Javorníku přinesla 2 vítězství. Po podzimních jasných výhrách, byl Javorník tentokrát mnohem zdatnějším soupeřem.
7.2.Cenné vítězství na horké půdě KrnovaKRN - UPO 72:81, 16.kolo | O. ČočekPo těžkém boji, když už jsem pomalu přestával věřit, se našim holkám podařilo zlomit odpor Krnova a urvat další dva body.
7.2.Draze zaplacené vítězstvíUPO - OSK 75:61, 15.kolo | Š.Válek
Domnělý 1 - 2letý věkový rozdíl ve prospěch našeho mladého týmu byl smazán hned na konci 1.Q, kdy jedinou ´92 v nájezdu poslala Markéta Kubešová ve výskoku k zemi. Petra Zemková, v tu chvíli hlavní skórer týmu, mohla s vykloubeným kolenem na basket prakticky do konce sezóny zapomenout a my v tu chvíli byli na dně. V 18.min 22:38 a zdálo se, že jedinou tajenkou, kterou zbývalo vyřešit, je konečné skóre ve prospěch hostů. Holkám jde obrovská pochvala, že vůlí překonaly nepřízeň osudu, vzaly věci do svých rukou a nakonec mohly oprávněně slavit.  
3.2.Starší žačky se Brně protrápily k vítězstvíVAL - UPO 48:75, 12.kolo | O. ZatloukalNaše hráčky jasně přehrály domácí tým, ale skromná divácká návštěva neviděla žádný skvělý basket. Do výkonu hostí, poznamenaného včerejší porážkou, vnesla trochu vzruchu snad jen nová posila Vendy a střelkyně Monča s Lančou. 32 faulů a TH jen 48% je proti takovému soupeři slabota, ale věříme, že před závěrečnými zápasy základní části se holky oklepou a dají do hry vše, hlavně srdíčko ...
2.2.Prohra žaček v KroměřížiKRO - UPO 65:55, 11.kolo | O.ČočekStarší žačky prohrály veledůležitý zápas v Kroměříži, ale díky rozlosování soutěže mají stále naději na postup do horní osmičky. Musí však bezpodmínečně vyhrát zbývající zápasy a spoléhat, že se ostatní soupeři vybijí mezi sebou.
2.2.Další prohra v sedmiKRN - UPO 73:62, 14.kolo | J. KohoutováAni v Krnově se nepodařil sedmi statečným zázrak a podlehly domácím hráčkám rozdílem 11 bodů. Sandra s Kristýnou budou mít už tuto sobotu šanci Krnovu porážku vrátit, zajíží tam totiž s týmem žen.
1.2.Čtyři pohodové výhry v jednom týdnuEva
Mladší minižačky "A" si během jednoho týdne zahrály 4 zápasy a všechny vyhrály velkým rozdílem.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
78%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 37

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS