Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2009 vyšly tyto články:

29.4.Nemožné ? U tohoto týmu běžná pracovní normaŠ.VálekTento tým se během sezóny stal dost silný, ale ani on nemá neomezené možnosti. Když šla kapitánka týmu v pátek s kotníkem do sádry a odešla nám tím do konce sezóny další hráčka základní pětky, rozhodně nám nebylo do smíchu. O to víc stoupá hodnota dosažených výsledků v obou utkáních F4.
27.4.Starší mini zakončily sezónu dobrými výkonyEva
Starší minižačky vybojovaly v dohrávce odložených zápasů proti Bruntálu dvě vítězství. S bilancí 10 výher a 14 porážek získaly stejně bodů jako čtvrté Hranice, ale díky horšímu vzájemnému skóre se umístily na 5. místě.
26.4.Mladší dorostenky porazily ŽďárUPO - ZDA 63:46, 26.kolo | Po vyrovnané první půli zápasu zlomily naše holky odpor soupeřek a nadále si udržují dvoubodový náskok v čele tabulky. K postupu do kvalifikace z prvního místa stačí jedno vítězství. Situace se zamotala ve skupině A, kde Prosek porazil Most. Stále tak zůstává nejasné složení kvalifikace o extraligu. Rozhodující budou  zřejmě zápasy v sobotu 9.5., kdy Prosek zajíží do Mostu a my hrajeme ve Žďáru.
25.4.Důležitá výhra nad Sadskou potvrdila postup do barážeUPO - SAD 77:50, 25.kolo | Mladší dorostenky si výhrou nad Sadskou vybojovaly jistotu postupu do baráže o extraligu, sezona však zdaleka nekončí, zbývají ještě dvě výhry ze tří zápasů k postupu z prvního místa, které zabezpečuje domácí prostředí v zápasech o postup do extraligy.
21.4.Proti Prostějovu starší minižačky nepřekvapilyEva

Proti známému soupeři z Prostějova holky nepřekvapily. Hrály bojácně jak v obraně, tak především v útoku a připsaly si dvě jasné porážky.

20.4.Vítězství v lize mladších dorostenek na dosahO. ČočekO víkendu zakončí naše mladší dorostenky své domácí působení v letošní lize mladších dorostenek. Zatím drží na čele tabulky dvoubodový náskok a tak potřebují oba víkendové zápasy vyhrát.
12.4.Bojujeme dálŠ.VálekPodle plánu, ale přesně opačně, než oba týmy asi myslely, dopadla první utkání ve dvojičce finálové čtverky mezi prvním a druhým týmem tabulky. Oba týmy si tímto vyměnily půjčku za oplátku, naposledy se v tomto ročníku potkaly navzájem a z pohledu umístění zůstaly na stejných pozicích jako před víkendem. Jelikož i u druhé dvojice, Žďáru se Sadskou, se opakovalo to samé, tak o umístění všech účastníků F4 prakticky rozhodnou jejich domácí utkání.
5.4.První matchball zůstal neproměněnUPO - PPA 58:60, 24.kolo | Mladší dorostenky sice dnes o pouhé dva body podlehly Pardubicím, ale k jistotě postupu do bojů o extraligu jim i tak stačí vyhrát alespoň jeden zápas se Sadskou.
5.4.St.mini v Hranicích úspěšné jen na půlEva

Do Hranic jsme odjížděly s přáním dovézt 2 vítězství. V prvním zápase  jsme díky vlastním chybám prohrály o koš, ve druhém jsme si vítězství už nenechaly vzít.

4.4.Pardubický úspěch mladších dorostenekPPA - UPO 65:68, 23.kolo | V prvním zápase finálové skupiny si naše děvčata po velkém boji poradila s družstvem Studánky Pardubice nejtěsnějším rozdílem.
4.4.Áčko opět vítězněVAL - UPO 64:72, 23.kolo | Ženy tento víkend čeká poslední dvoukolo sezony. V prvním zápase jsme dokázali zvítězit v Brně a poté se družstvo přesunulo do Prahy, kde nás čeká poslední letošní soupeř - Sparta.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS