Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2011 vyšly tyto články:

24.2.Starší dorky prohrály boj o první místoKRO - UPO 67:51, 12.kolo | Starší dorostenky nezvládly zápas o první místo v lize a podlehly Kroměříži po jasném průběhu rozdílem 16bodů. Škoda, za přístup k zápasu a přípravu zi zasloužily víc, samotná předvedená hra, ovlivněná vnějšími aspekty, už tak přesvědčivá nebyla.
21.2.Mladší dorostenky jistými vítězkami ligy 4 kola před koncem!!!KOL - UPO 67:83, 18.kolo | O.ČočekBez ztráty jediného bodu se už 4 kola před koncem základní části ligy staly naše mladší dorostenky vítězkami ligy a v poklidu si tak zajistily účast v play off o postup do kvalifikace o extraligu. Kolínské soupeřky byly nejtěžším soupeřem letošního ročníku a rozhodující výhra se rodila velice těžko. O to větší radost z ní máme!
19.2.Žačky deklasovaly ZlínJKPrvní únorovou sobotu si naše žákyně vyjely do Zlína, aby zde změřily síly se stejně starými domácími hráčkami. Domů se vracely lehčí o 193 bodů, které nechaly ve zlínských koších. Naopak do Olomouce si jich vezly jen 31 obdržených!
13.2.Nejmladší minažačky porazily jednou ŠumperkO. ZatloukalVíkendová utkání se Šumperkem nepatřila určitě k těm povedeným. Nejedná se ani tak o výsledek, jako spíš o předvedenou hru.
10.2.Povinná výhra starších dorekPPA - UPO 49:73, 20.kolo | Starší dorostenky si předehrály zápas v Pardubicích a bez větších problémů i bez rozehrávačky Gáby vyhrály.
6.2.Mladší dorostenky porazily OstravuUPO - SBS 75:49, 15.kolo | Mladší dorostenky si bez větších problémů poradily s SBŠ Ostrava a stále tak drží první místo v tabulce.
6.2.Výborná koncovka na výhru nestačilaUPO - BEN 68:77, 17.kolo | O.ČočekŠkoda, že výkon z poslední čtvrtiny nepředvedly naše ženy i v předchozích 3/4. Soupeřky si vítězství pohlídaly neuvěřitelnou střelbou trestných hodů...
6.2.Ženy porazily DSK KarlínUPO - DSK 93:68, 18.kolo | O.ČočekVýborný výkon podaly hráčky našeho A družstva žen a po důležité výhře udržely naději v boji o play-off. Příští kola sehrají rozhodující zápasy s přímým soupeřem ze spodní části tabulky Frisco Brno a dalším klubem z jihomoravské metropole Valosun Brno.
4.2.Starší dorostenky vítězně v OstravěSBS - UPO 73:86, 16.kolo | IFAI přes zmatky a komplikace v dopravě na zápas, kdy polovina družstva 3krát podnikla poznávací okružní jízdu Ostravou a dorazila tak na zápas doslova za 5 minut 12, dokázaly holky koncentrovat mysl i síly a zvítězit.
4.2.Starší dorky porazily PříborPRI - UPO 76:86, 15.kolo | O.ČočekJeden z nejhezčích zápasů, které mohli příznivci našeho klubu v letošním ročníku vidět. Holky předvedly veškeré basketbalové umění, které za ty roky nasbíraly a k bojovnosti, chuti do hry přidaly i ukázkově sehrané akce, jaké se v této věkové kategorii vidí opravdu málokdy. Ani soupeřky se nenechaly zahanbit a tak můžeme jen litovat, že jsme neměli kameru.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS