Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2011 vyšly tyto články:

29.4.Nejmladší minižačky čeká NF v PardubicíchO. Zatloukal
28.4.Sportovní setkání Mláďat ZŠ Zeyerova a DemlovaO.ČočekDovolujeme si pozvat rodiče, babičky, tety, strejdy, kamárdy a spolužáky na tradiční sportovní setkání přípravek - Mláďat, v sobotu 30.4.2011 od 13:00h v telocvičně FTK na Hynaisově ulici.
22.4.Mladší dorostenky vyhrály ligu s jedinou porážkouSLO - UPO 62:70, 4.kolo | Mladší dorostenky napravily kolaps ze včerejšího večera a porazily Slovanku Praha o osm bodů. Tím si zajistily postup do kvalifikace o extraligu, která by se měla odehrávat v našem domácím prostředí.
15.4.Jak sedláci u Chlumce - první prohra mladších dorekSLO - UPO 84:64, 3.kolo | Po ustrašeném výkonu, který absolutně neodpovídal kvalitě, ani schopnostem družstva prohrály mladší dorostenky na Slovance rozdílem 20 bodů, když poslední minutu se nechaly rozdrtit 10:0. Je to sice jejich první prohra v sezoně, ale přišla v tu nejméně vhodnou dobu. Zítra budou mít možnost na reparát, do kterého se snad pustí s podstatně větším odhodláním a bojovností.
11.4.Zpátky na zem, Frýdek si dělal, co chtělO. Zatloukal
9.4.Rozhodl hned první matchball. Staší dorky porazily Klatovy a jsou v kvalifikaci o extraligu!KLA - UPO 47:70, 3.kolo | O.ČočekVelkou gratulaci zaslouží naše starší dorostenky. I bez zraněných Petry, Nikoly a Šaly dokázaly po dlouhé, pětihodinové cestě do Klatov posbírat poslední zbytky sil a porazit hned v prvním zápase domácí celek. V nejkratší možné době tak vyřadily Klatovy v rozhodující fázi ligy a vybojovaly si právo účasti v kvalifikaci o extraligu!!!
8.4.Nejmladší vítězně na OSK BO. Zatloukal
4.4.Mladší dorky vstoupily do play-off úspěšněUPO - SLO 87:51, 1.kolo | Těžký soupeř čekal na naše mladší dorostenky v bojích o postup do kvalifikace o extraligu. Slovanka patří dlouhodobě mezi nejlepší mládežnické základy a zápasy s nimi přínáší hráčkám cenné zkušenosti.
4.4.Mladší dorky vedou nad Slovankou 2:0UPO - SLO 89:65, 2.kolo | I v druhém zápase dokázaly naše mladší dorostenky zabojovat a porazit Slovanku Praha. Výška skóre tentokrát neodpovídá stavu na hřišti, Slovanka nám nedala nic zadarmo a odvety v Praze budou velice těžké.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS