Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

27.5.Nejmladší kategorie bojovala na olomouckém turnaj - 4. místo jí bylo odměnouO. ZatloukalTřídenní turnaj sehrály naše minižačky u olomouckého souseda OSK. Díky výhrám v prvním a posledním zápase nakonec obsadily krásné 4. místo.
17.5.Odveta s Holanďankami nabídla dramatickou podívanouUPO - DGS 43:41, 1.kolo | O.ČočekI sobota byla pro naše hosty i hráčky velmi náročná, nejdříve návštěva památek, pak trénink, zápas, aquapark ... Foto je z páteční návštěvy na radnici.
14.5.Přátelský zápas dorostenek s DGS LeeuwardenUPO - DGS 94:25, 1.kolo | O.ČočekHosté z Leeuwardenu si vyčlenili na návštěvu Olomouce pouhé tři dny a tak je program jejich návštěvy hodně nabitý. Ráno návštěva na radnici, prohlídka města, nezbytné nákupy a po vysilujícím dni nás čekal vzájemný zápas...
9.5.Sezona zakončená prohrou s vítězem ligyUPO - PPA 64:75, 6.kolo | O.ČočekZápas, který se hrál už jen z povinnosti. Pardubické hráčky spěchaly na finále 1.ligy žen, naše hráčky nespěchaly vůbec nikam. Na hře to bylo vidět, počet faulů 7:7 nevypovídá o slušnosti obou soupeřů, ale o jejich zájmu bojovat.
8.5.Výhra dorostenek na horké půdě PříboraPRI - UPO 75:82, 4.kolo | RedakceDo Příbora jsme odjížděli s obavami, podloženými výsledkem prvního vzájemného zápasu na podzim. Vše bylo jinak, tentokrát jsme soupeřky zaskočili my, jak dobrým pohybem, tak výbornou hrou vysokých hráček.
7.5.Návštěva z rodiště Mata Hari míří do OlomouceRedakceLeeuwarden - rodiště nejslavnější špionky všech dob, správní středisko Fríska. To je město, ze kterého přijedou na výměnný pobyt hráčky místního klubu DGS Rebels. Přivítají je naše dorostenky, které jim nabídnou nejen společné zápasy a tréninky, ale budou i příjemnými hostitelkami.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
78%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 37

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS