Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2008 vyšly tyto články:

27.2.S OSK dvě prohry, ale se vztyčenou hlavouHanka SýkorováRadost holek z každého vstřeleného koše nás motivuje k další práci.
27.2.1.Pozvánka VT Pastviny - léto 2008Š.VálekZákladní informace pro hráčky a jejich rodiče pro plánování prázdnin 2008.
25.2.Liga starších dorostenek - přehled situaceO.ČočekAbychom ulehčili divákům dlouhé chvilky s kalkulačkou, přinášíme přehled zbývajících zápasů a tabulky po (neúplném) 20. kole. Situace se po odehraném víkendu ještě více zamotala a adeptů na účast v kvalifikaci je hned několik! Nám zbývá jediné - získat 31bodů = porazit Pardubice a vyhrát alespoň jednou v Ostravě...
25.2.Starší dorostenky vítězněJ.KohoutováStarším dorostenkám se před velice slušnou diváckou návštěvou v boji o "bytí a nebytí" podařilo porazit Šumperk 61:49. V družstvu se poprvé představila i posila z OSK Sandra Inochovská. Pouze na lavičce zatím strávila utkání další nová tvář - Míša Jakubcová ze Žiliny, která by měla patřit mezi opory ve zbývajících zápasech. Nepodařilo se nám sice zvítězit o kýžených 15 bodů, ale i tak nám výsledek dává naději do závěrečných bojů.
22.2.Starší dorostenky - hrací systém soutěžeO. Čoček
Pro velký počet dotazů ohledně hracího systému soutěže Ligy starších dorostenek přinášíme stručný výpis z řádů ČBF.
19.2.Pozvánka na utkání - DIVÁCKÁ SOUTĚŽ!!!O. Čoček
Starší dorostenky sehrají tento víkend rozhodující zápasy o 8. místo v tabulce a tím zároveň udržení v dorostenecké lize.
Pro diváky bude po oba hrací dny připravena soutěž o sladké ceny. Vylosovaní diváci se mohou zúčastnit soutěže ve střelbě trestných hodů a jiných basketbalových dovedností, nejlepší z nejlepších budou odměněni.
19.2.Přátelská utkání ml.minižaček v HranicíchEva DrábkováV programu mladších minižaček je nyní šestitýdení herní pauza, proto jsme v neděli vyrazily na přáteláky do Hranic. Zápasy holky odehrály jen v devíti a vyzkoušely si střídání jako ve „velkém“ basketu bez dvou pětek.
16.2.Bylo to o fous...Mladší žačky doma se Šumperkem nezaváhalyŠ.VálekV prvním utkání holky nastoupily od začátku a soupeřky v podstatě vysvobodila až poločasová přestávka. V G2 naopak pod dojmem jasné výhry v předešlém zápase začaly laxně, nesoustředěně a bez týmového tlaku v obraně a hráčky si proto musely vyslechnout kritiku trenéra. V poločase dostaly úkol napravit si reputaci a vyhrát alespoň o 40 bodů, pokud nechtěly v pondělí jenom běhat. Splnily to na fous. V pořádku, budou běhat o něco méně…
14.2.Míčoví kouzelníci Harlem Globetrotters v Brně!0.ČočekPoutavá exhibice plná elegantních smečí na koš, rafinovaného dribblingu, žonglování s míčem a super rychlého útoku pro malé i velké fanoušky basketbalu. Harlem Globetrotters patří mezi nejleší profesionální sportovní týmy světa. Zábavná show v jejich podání, to je neuvěřitelný zážitek z toho, co dnes představuje basketbalové umění. "Harlemští světoběžníci" povznášejí slávu basketbalu již více než 80 let a je téměř jisté, že nemalým podílem denně přispívají k nehynoucí popularitě košíkové. Jejich přičiněním se tento sport, v té době sotva známý mimo území USA, rozšířiil do povědomí a dnes se hraje téměř v každé zemi světa.
10.2.Polovičně úspěšný víkend starších dorostenekJ. Kohoutová
Starší dorostenky porazily BSK Jičín a prohrály s TJ Sokol Hradec Králové B. 

Protože jejich nejbližší soupeř z tabulky - Šumperk - oba své zápasy prohrál, srovnaly s ním naše děvčata bodově krok, ovšem Příbor jim dvěma vítězstvími na soupeřově hřišti bodově odskočil. Naopak Pardubice na 10.,Kyjov na 11. a Jičín na 12. místě na nás ztrácejí již 2 body. V příštích kolech přivítají dorostenky doma právě své sousedy z tabulky Pardubice a Šumperk, v případě vítězství by měly ligovou příslušnost udržet i pro příští rok.

4.2.Gambrinus Brno B - SKUP "A"Svatopluk Horák
Gambrinus Brno B - SKUP "A" 74 : 48 (14:15, 22:9, 23:4, 14:20), Drábková 20, Fridrichová 8, Golová 6, Rozhina 5, Kleinová 4, Hůlková 3, Pavlíková 2, Huňková 0.
3.2.Mladší dorky po boji, leč vítězněŠ.VálekMladší dorky porazily dvakrát Zlín, ale zvláště ve 2.zápase až v dramatické koncovce.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
80%
 

 
6%
 

 
3%
 

 
6%
 

 
6%
 
 

Počet hlasujících: 35

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS