Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2012 vyšly tyto články:

29.2.Juniorky vyhrály základní část ligy! VME - UPO 90:49, 20.kolo | Ani v dohrávce ligy nenašly naše juniorky přemožitele a tak s celkovým počtem 18 výher a dvě porážky zakončily základní část ligy juniorek skupiny B(východ).
28.2.V sobotu bída, v neděli po zlepšeném výkonu zasloužené vítězství pro U17I. FašánekV dalším dvojkole nás čekaly soupeři, který si stoji v tabulce lépe. Havířov jsme na podzim šťastně porazily v prodloužení, z Krnova přivezly 14 b prohru. Obdobně jak v předešlém kole chyběly některé hráčky základní rotace, ale na nedělním zápase to nebylo znát..
26.2.Juniorky vítězně v přímém boji o první místoKOL - UPO 63:82, 22.kolo | Ve šlágru ligy juniorek na sebe narazily dva týmy, které mezi sebou bojují o první příčku v tabulce. Čekali jsme velmi těžký zápas, ale naše děvčata mile překvapila a nedala soupeřkám prakticky šanci. Po domácí podzimní prohře s Kolínem v prodloužení jsme potřebovali vyhrát alespoň o 7 bodů, což se nám podařilo s velikou rezervou a pokud porazíme ve středeční dohrávce i Velké Meziříčí, obsadíme první místo.
26.2.Ženy porazily Valosun UPO - VAL 80:72, 21.kolo | V zoufalé snaze vyhnout se bojům o záchranu vydřely naše ženy výhru nad druhým celkem tabulky Valosunem.
26.2.Ženy zakončily základní část ligy vítězněUPO - BAS 75:72, 22.kolo | Ani další výhra v soutěži, tentokrát nad silným celkem BA Sparta nás už nemohla posunout do play off. I přesto holky makaly jak koně a po těžkém boji doslova vydřely nejtěsnější vítězství.
23.2.Krutý návrat juniorek na zem TRU - UPO 90:59, 21.kolo | Zápas v Trutnově měl být tréninkem na páteční boj o vítězství v lize a zároveň srovnáním našich kvalit s kvalitami extraligových hráček. Měl nám ukázat, zda má smysl pokoušet se vybojovat extraligu, nebo zůstat kde jsme a raději se snažit udržet na špici ligy. Výsledek je značně rozpačitý, herně na to máme, hlavou bohužel zatím ne...
20.2.Nejmladší mini hrály v ProstějověEva Drábková

V sobotu odehrály nejmladší děvčata podařená utkání v Prostějově a připsala si dvě zasloužená vítězství.

20.2.St. mini v Krnově vybojovaly 2. místo v OPO. Zatloukal
16.2.Změna změny - opravy termínů zápasůO.Čoček
Odvolávám, co jsem slíbil a slibuji, co jsem odvolal, aneb nic neplatí, co bylo a vše je jinak. Přinášíme změny termínů a začátků utkání žaček, dorek a žen na nejbližší období!
14.2.Ostrava nečekaně vzdorovala našim juniorkámUPO - OVB 85:53, 17.kolo | Juniorky si udržely vedení v tabulce až zlepšeným výkonem ve druhé půli zápasu...
14.2.Juniorky drží první příčku tabulky ligyUPO - PRI 97:59, 18.kolo | S Příborem jsme si tentokrát poradili bez větších problémů a uhájili tak čelo neúplé tabulky.
14.2.Prohra v boji o vše!KRN - UPO 80:57, 20.kolo | S Krnovem jsme hráli o poslední šanci dostat se do play off ligy. Bohužel se nepodařilo...
13.2.Ml. mini po odvážném výkonu vydřely 1 výhru nad KrnovemO. Zatloukal
12.2.Ženy prohrály v OstravěSBS - UPO 99:76, 19.kolo | Nejen se silným soupeřem dnes musely bojovat naše ženy v jednom z nejdůležitějších zápasů ligy...
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS