Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2008 vyšly tyto články:

28.4.Těžší střelba za 3 bodyO. ČočekFIBA na svém zasedání schválila změnu pravidel, z nichž největší je prodloužení vzdálenosti tříbodového území.
22.4.Pohled zvenčí - SK UP "A" vs. Gambrinus "B"redakce

Pohled trenéra, jemuž rukama prošla velká část našich současných hráček na zápas, který ještě mohl uchovat naději našeho družstva na záchranu v soutěži, ale který jsme prohráli rozdílem 9 bodů 66:57.
15.4.Mláďata ovládla sportovní haluMgr.Štěpán VálekV sobotu 12.4.2008 se uskutečnilo 2. společné soutěžní setkání dívek Projektu míčových her „Mláďata“ 1.-3.tříd ZŠ Olomouc - Demlova, Nedvědova a Zeyerova, FTK UP Olomouc a oddílu basketbalu žen SK UP Olomouc.
14.4.Vítězné loučení žaček ´94 s OPŠ.VálekAčkoliv se jednalo o závěrečná utkání sezóny a oba soupeři se navíc velmi dobře znají i po osobní stránce (že, „ogaři !“), hrálo se i koučovalo naplno. Podařilo se nám obě utkání dostatečně zvládnout a neudělat si kaňku na solidním vystoupení žaček v OP v této sezóně, jelikož tento tým by se soupeři typu Přerov, Šumperk už prohrávat skutečně neměl, jedno zda doma nebo venku.
14.4.Opět vysoká výhra nad OSKO. ZatloukalNašim mladším žačkám se v pátek povedl i druhý zápas na domácí palubovce proti OSK. Vítězství stejně jako...
13.4.Mladší dorky zakončily sezonuŠ.VálekPilotní sezónu "nových" mladších dorostenek máme po tomto víkendu za sebou. V té další, 2008/09 je nutno jít zásadně výkonnostně výš. To by neměl být problém, protože moc vysoko zatím nejsme ...
10.4.Sport a rasismusO. Čoček

Odstrašující případ se stal v Košicích. Skupina vyholených "inteligentů" zaútočila na americkou basketbalistku hájící barvy Casovie Košice, když se procházela po městě. Hráčka, která táhla košický tým po celou sezonu v domácí lize i evropských pohárech, sice útočníkům utekla, ale celý případ navádí k zamyšlení nad situací v naší společnosti...

10.4.EUROLIGA - Final Four o víkendu v BrněO. Čoček
Brněnská hala ve Vodově ulici hostí o víkendu finále Euroligy. Turnaje se zůčastní nejlepší 4 basketbalové týmy Evropy a ty nejnej hráčky. Mezi nimi můžeme fandit i děvčatům z BRNĚNSKÝCH ŽABOVŘESK, které se pokusí o svůj druhý zisk nejcenější klubové trofeje.
6.4.Jako voda a oheň - mladší dorky v SUŠ.VálekJako voda a oheň či spíše jako čerstvé mléko a zdrclá kyška se sobě podobaly zápasy mladších dorostenek v Šumperku. G1 bez ohledu na chyby odpracované, odběhané a výhra, G2 odevzdané, bez bojovnosti a nedůstojná prohra.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS