Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 vyšly tyto články:

9.5.Minižačky jsou 8. v republice!!!O. ZatloukalDružstvo SK UP Olomouc se zúčastnilo republikového turnaje své věkové kategorie ročníku 2000 a ml. v Pardubicích. Ve skupině se potkalo s přeborníkem Jižních Čech - Strakonicemi, s druhým týmem pražského přeboru - BK Prosek Praha a přeborníkem Pardubického kraje domácím týmem BK Studánka Pardubice.
12.5.Kvalifikace juiorských a žákovských kategoriíO.ČočekVčera byly v Praze rozlosovány kvalifikace o extraligu juniorek, kadetek a kvalifikace o ligu starších žaček. Los nebyl k našim družstvům zrovna milostivý, ale na to jsme si za léta více - či méně zdařilých pokusů o postup kamkoliv zvykli.
23.5.Kvalifikace st.dorek - drtivá výhra nad exl. BA SPARTAUPO - SPA 97:58, 2.kolo | O.ČočekPo včerejší smolné prohře nás čekal soupeř, který skončil v extralize na předposledním místě - BA Sparta. My hráli o naději, i o přesvědčení, že na to máme. A MÁME!!! Soupeřkám jsme nedali nejmenší šanci a holkám patří za předvedenou hru i přístup k nesmírně těžkému zápasu velký dík.
23.5.V nádherném zápase prohráváme boj o extraliguBKP - UPO 90:75, 1.kolo | O.ČočekLepší vyvrcholení sezony snad ani nemohlo nezaujatého diváka potkat. Krásný zápas v extrémním tempu, spousta nádherných košů, ukázkové akce i individuální výkony. Naše Gába sklidila závěrečný potlesk na otevřené scéně. Pro nás to tak radostné nebylo, holky zaskočil zběsilý začátek a nedokázaly ani pro tentokrát extraligu vybojovat.
25.5.Osudový Prosek???O.ČočekNáhoda, nebo osud? Ať tak, nebo tak, letošní los o mládežnické extra a ligy se s námi nemazlil a 3 krát nás poslal na půdu těžkého Proseka...
25.5.Starší žačky přehrály v prvním kole kvalifikace pouze mladý KrnovO. ZatloukalVe kvalifikaci o ŽL v  Trutnově se po první výhře nad Krnovem naše družstvo zastavilo a další 2 prohry znamenají baráž proti Proseku Praha
27.5.Jen poločas nestačí! Kadetky neuspěly proti ValosunuUPO - VAL 51:78, 1.kolo | O.ČočekJen první poločas vydržely naše kadetky úspěšně bojovat proti Valosunu v kvalifikaci o extraligu. Ve druhé půli již nestačily fyzicky, ani morálně a podlehly vysokým rozdílem 27b.
29.5.Kadetky ukončily kvalifikaci se ctíUPO - BAS 58:70, 2.kolo | O.ČočekNa rozdíl od pátečního zápasu naše kadetky bojovaly celý zápas a nedovolily BA Spartě výrazněji odskočit. Spíš než krásou kombinace jsme vzdorovali bojovností a vůlí. Ukázali jsme, že i s mladým a nezkušeným týmem můžeme odehrát nadcházející sezonu se ctí.