Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V kategorii 'Dorostenky' vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
25.3.2013První zápasy nadstavby vítězněIFaZačala nám nadstavba DL - play-out. S družstvem Havířova jsme v sobotu svedli vyrovnaný boj, který jsme se štěstím dotáhli do vítězného konce. V neděli jsme již dokázali zápas lépe kontrolovat. Shrnuto - udělali jsme důležité kroky k setrvání v soutěži.
28.1.2013První zápasy v novém roce neúspěšnéIFaZápasy na východě Čech se nám nevyvedly podle představ. 
28.1.2013U17 doma dvakrát vítězněIFaDvě výhry, i když obě s následky na nervovou soustavu přítomných diváků, na domácím hřišti nám trošku vylepšily nepříznivou bilanci v tabulce.
 
23.1.2013Dvě střelecká vítězství juniorekJ. StejskalováDalší dvě vítězná utkání za sebou mají juniorky.
7.1.2013Druhá prohra juniorek v sezoněJ.StejskalováDorostenky zahájily letošní rok zápasy s tradičními soupeři v Příboře a Bruntále. 
18.12.2012Derby s OSK mírně pro soupeřeIFAZápasy dvojiček pokračovala dorostenecká liga U17. V obou zápasech byli úspěšnější domácí, na pomocné body vyhrál celkově soupeř.
18.12.2012Poslední letošní zápasy kadetek za námi, co nás čeká?IFAKadetky se rozloučily s letošním rokem výhrou v městském derby a jistě s radostí očekávají dny volna, svátků a veselí.
15.11.2012Juniorky vydřely výhru v derbyJ.Stejskalová
Tradiční městské derby bývalo vždy velmi sledovanou událostí, pohříchu i hodně vyhecovanou, proto jsme byli zvědaví, jak bude probíhat letos. Naše juniorky měly po prohře v Kroměříži co napravovat, soupeřky z OSK se po celkové obměně kádru v této soutěži teprve rozkoukávají.
10.11.2012Juniorky zaznamenaly první porážkuJ.StejskalováJuniorky zajížděly na palubovku tradičního soupeře, kterého se nám v tradičně bouřlivé atmosféře tradičně nedaří porazit. Předtím v sobotu porazily Kyjov a tak se jim podařilo udržet na čele tabulky.
29.10.2012První zápasy kadetek venku mnoho radosti nepřineslyIfa

Soupeři v Havířově a F.- Místku na nás čekali v dalším kole DL. Byli jsme moc hodní a tak nám uštědřili 40 bodové nadílky.

17.10.2012Juniorky dál bez porážky!J.Stejskalová
Juniorky přivítaly na domácí palubovce soupeřky ze Slezska a oba zápasy bez větších problémů zvládly.
17.10.2012První zápasy s nevalným úspěchemIvan FašánekKadetky zahájily sezonu, ve které je prvotním cílem stabilizovat kádr a začlenit do něho mladší hráčky. Proto je úkolem těch straších a zkušenějších nesobecky jim pomoci překonat schod mezi dětskými a juniorskými soutěžemi tak, jako jim v loňském a letošním roce pomáhaly a stále pomáhají Lanča, Gába, Anýz a další... Většina současných opor se bude chtít v příštích letech prosadit do družstev žen a taky by se jim nelíbilo slyšet výkřiky typu "trénink s nima nám nic nedá, s nima nic nevyhrajeme, atd". Basketbal je kolektivní hra a sobectví zde nefunguje!
2.10.2012Juniorky bez ztráty boduRedakce
Juniorky zahájily svoji soutěž s mírnými organizačními problémy, ale hráčky se s tím dokázaly vypořádat bez větších problémů a úvodní tři utkání zvládly vítězně.
16.9.2012(Ne)začátek ligy juniorek!!!RedakceLiga juniorek nám měla začít v sobotu 15.9. zápasem s Bruntálem a pokračovat v neděli 16.9. s Příborem. Vinou obsazenosti haly a administrativních problémů však nezačala ani v sobotu, ani v něděli.
28.5.2012Kadetky v kvalifikaci uhájily dorostenecou lguIFANa domácím hřišti se pokoušely o reparát po neúspěšné sezóně mladší dorostenky. S družstvy NH Ostrava, BSK TJ Jičín a BC Vysočina bojovaly o postup do dorostenecké ligy U - 17.
14.11.2011Starší dorostenky pokračují vítězněJ. StejskalováDalšími dvěma zápasy pokračovala dorostenecká ligy starších dorostenek U19.
6.11.2011Starší dorky pokračují vítězněJ. Stejskalová
4.1.2011Vánoční turnaj kořistí našich sedmi statečnýchIFAJen sedm dorostenek našlo chuť a odvahu zvednout zadky od cukroví a řízků a zajet si před Silvestrem ranním vlakem do Bruntálu trochu zaběhat. Škoda, že zejména ty, pro něž jsme turnaj přihlašovali, tedy žákyně aspirující do dorosteneckého družstva, se nedostavily. Snad trénovaly individuálně, ale to se pozná až v prvním ligovém zápase v sobotu 8.1. v Prostějově...
9.12.2009Mladší dorostenky s Ostravou za plný počet bodůI.FašánekZ předehrávek s týmy Ostravy vytěžily mladší dorostenky maximum - dvě výhry. Druhý zápas se odehrál na Hynaisce, takže diváci měli poprvé letos možnost vidět holky v Olomouci.
23.9.2009Dorostenky v OstravěJ. Stejskalová
Dorostenky se zúčastnily mezinárodního turnaje v Ostravě, pro většinu z holek to byla první zápasová zkušenost v kategorii starších dorostenek - v loňské sezoně ještě většinou nastupovaly za starší žačky a tak šlo především o získání cenných zkušeností potřebných do ligových bojů.
Další stránky
123>>
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS