Odkazy
 
Olomoucky kraj
 

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2009 vyšly tyto články:

31.1.Bez hráček to prostě nejdeSUM - UPO 70:57, 13.kolo | RedakceStarší dorostenky odjížděly k zápasu v Šumperku pouze v sedmi a to se vyhrávat nedá.
26.1.Trocha bilancování před závěrečným finišemO. Čoček
Začala nástavbová část ligy starších žákyň, ženy jdou do finále, mladší dorostenky roztáčí poslední kola v boji o čelo ligy a končí i liga starších dorostenek...
25.1.Vítězství z kategorie povinnýchUPO - ZLN 80:31, 15.kolo | O. ČočekAni v dnešním zápase naše družstvo nezaváhalo a bez větších problémů si poradilo se Zlínem rozdílem téměř 50 bodů.
25.1.A pak si jednu nedej, Miro...PRI - UPO 59:62, 14.kolo | Š. Válek
Zatímco v Sadské jsme si hodně stěžovali na slabé rozhodčí, kteří podlehli masáži domácího prostředí, nyní si můžeme stěžovat jenom na sebe. Výkon, který jsme podali v uplynulém víkendu, byl chvílemi průměrný, většinou slabý, v obou posledních čtvrtinách bohužel už jen trapný.
24.1.Pohodové vítězství A družstvaUPO - UNB 95:50, 14.kolo | O. ČočekStovka to nakonec nebyla, ale důležité body se počítají...
24.1.Druhá prohra mladších dorostenekHAV - UPO 70:47, 13.kolo | Š. VálekDomácí Barnetová si z utkání udělala soukromé představení a naše obě výškově srovnatelné jak Žaitlikovou, tak Rousovou, školila jak Dáda děti před televizorem.
23.1.Trápení starších dorekUPO - TIS 37:50, 8.kolo | O. ČočekStarší dorostenky se v dohrávce odloženého utkání s Tišnovem doslova protrápily k další prohře.
19.1.Starší dorky zabojovaly doma proti KyjovuUPO - KYJ 61:56, 1.kolo | J. KohoutováJiskřičku naděje na záchranu DL vykřesaly holky v domácím zápase proti Kyjovu.
19.1.Odveta starším dorkám nevyšlaKYJ - UPO 59:44, 12.kolo | J. KohoutováStejně jako jejich mladší kolegyně - žákyně - nezvládly ani st. dorostenky své nedělní útkání. A stejně jako žačkám jim chyběla především bojovnost a touha zvrátit nepříznivý výsledek.
18.1.Prohra starších žákyňUPO - PEL 57:81, 10.kolo | O. Zatloukal
Jako noc a den se lišil přístup hráček k utkáním žákovské ligy. Když to jde, to se to hraje, ale jak někdo přitlačí, rychle se schovat na lavičku...
17.1.Starší žákyně drží naději UPO - ZDA 58:47, 9.kolo | RedakceVítězstvím nad Žďárem udržely žačky kontakt se špičkou vyrovnané tabulky a tím i naději na umístění mezi prvními čtyřmi družstvy východní skupiny žákovské ligy. Ambice na postup do TOP čtyřky by měly potvrdit zítra ráno proti Pelhřimovu.
16.1.Pozvánka na víkendová utkáníO. Zatloukal

O víkendu hrají starší dorostenky v 14.30 proti Kyjovu.  Starší žačky nastoupí od 16.30 proti soupeři ze Žďáru n. S.  V neděli v 8.30 se utkají st. žačky proti Pelhřimovu. Všechna utkání se hrají na Sportovní hale.

12.1.Starší mini na Prostějov nestačilyEva

V zápasech jsme za soupeřem zaostávaly především v bojovnosti a malé aktivitě při doskakování pod oběma koši. Pokud jsme ale svou aktivitu zvýšily, pak jsme byly téměř vyrovnaným soupeřem.

11.1.Těsná výhra v dramatické koncovceUPO - ZDA 53:49, 12.kolo | Š. VálekŠňůra 10b Lanči zlomila utkání v náš prospěch a v dramatickém závěru jsme vítězství uhájili i přes strhující finiš soupeřek a naše zbytečné chyby.
11.1.Úspěšný výjezd do města perníkuPPA - UPO 66:88, 13.kolo | O. ČočekTaké ve druhém zápase si naše ženy poradily se svými soupeřkami a zájezd do Pardubic pro ně dopadl výborně. České dráhy dnes odpoledne vezly do Olomouce nejen hráčky, ale také 4 body.
10.1.Povinné vítězstvíSSB - UPO 33:86, 12.kolo | RedakcePrvní s posledním v tabulce 1. ligy se setkali na palubovce Pardubické SŠB. Naše hráčky splnily roli favorita a o svém vítězství rozhodly už v 1. čtvrtině. Zítra je v Pardubicích čeká úplně jiný zápas s družstvem Studánky, které bojuje o místo v první čtyřce a tedy o udržení naděje na postup. Ani tady si však naše hráčky nemohou dovolit zaváhat.
10.1.Jde to, ale dře to - ml.dorky si připsaly "V" z obou utkáníZDA - UPO 44:49, 1.kolo | RedakceDěvčata ve Žďáru zabojovala a po prohraném poločase strhla v závěru vítězství na svou stranu. Uchránila si tak "žhavé" první místo v tabulce, ale velmi těsně na nás dotírají Pardubice, které si bez problémů poradily se Sokolem Pečky.
9.1.Pozvánka na utkání dorostenecké ligyRedakceAktuálně vedoucí družstvo 1. ligy mladších dorostenek se ve šlágru víkendu střetne s druhým v tabulce, aneb. SKUP Olomouc x TJ Žďár nad Sázavou. Dvojzápas má o to větší náboj, že třetí vzadu, družstvo Studánky Pardubice hraje s beznadějně posledními Pečkami a při předpokládaných 4 bodech se může dostat do čela.
Partneri

Města Olomouc

Olomoucky kraj

S MORAVA leasing

SHARP

NUTREND D.S., a.s.

VHS OLOMOUC a.s.

Radio Haná s.r.o.

Altermed

RockMax

 
Anketa

Pastviny 2018 se blíží, už se těšíte?

 
79%
 

 
5%
 

 
3%
 

 
5%
 

 
8%
 
 

Počet hlasujících: 38

 
 
 
Copyright © 2007 SK UP Olomouc, eSports.cz, s.r.o. | informace o autorských právech | RSS